Forum Olberg Tanya Strona Gwna Olberg Tanya
Tanya Olberg
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Pozdrawiam.
Id do strony 1, 2, 3 ... 141, 142, 143  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1145
Skd: Denmark

PostWysany: Pi Kwi 11, 2014 06:58    Temat postu: Pozdrawiam. Odpowiedz z cytatem

o malo mnie nie zabiła,wyszłam sekunde przed tym jak sie zwaliła...
sfermentowanie.tychy.pl
Zanim usiadlam spowrotem na lózku juz mnie naciągalo, no i niestety - trzeba sie polozyc, bo nudnosci nie przejdą same a wrecz sie nasilą.
Pozdrawiam.
zaczynam bac się ze tez będę miec problemy z ciąza.
Mniej rozległe blizny:
Hej mam dokładnie takie same przeżycia jak TY.
Ból szyjny lekko minął, ale po jakimś czasie zaczęły mi drętwiec palce jednej ręki.
A co do Atkinsa to mysle ze ta diete trzeba przetestowac na sobie i ustawic sobie w sposob taki zeby organizm najlepiej funkcjonowal.
może to nie tyle co wzrost co poprawa jędrności, tak mi się przynajmniej wydaje.
(srednio)
I co by o nim nie mówić, ile by szpilek mu nie wbijać - jak ktoś nie jest jego fanem - to trzeba kurna przyznać, że gość ma charyzmę i wie, do czego zmierza.
Problem polegał na tym że te zupki są ohydne, dla mnie to jeden wielki sztuczny barwnik.

Polecam!!! sflaczaly.ostroleka.pl Oj nie masz racji Amelia 18, że jak się zdecyduje wystąpić to już będzie z gorki przeczytaj dokładnie , to co piszę boa ...
Chciałabym się dowiedzieć czy przyczyną może być podwyższona prolaktyna mimo,że mam owulacje?? jw. 1 pęczek selera naciowego Hej dziewczyny!!!!!! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912& start=570 sfabularyzowal.ketrzyn.pl
Ten zapach, a raczej smród chodzi za mną cały dzień. Ta strona zrobila sie juz zbiorem autoreklamy wlascicieli zakładow fryzjerskich Zaczyna mnie znowu wysypywac na ciele. hagnee, a moze po prostu nie chudniesz,bo jesz tej zupki po prostu za malo? @ladniorek - hmm, no Twoje po pierwsze to ewidentnie psychika, po drugie - też psychika - skoro tak reagujesz na normalne żywienie to musiałaś mocno sobie coś wmówić, ale rozumiem, że to nie chodzi tylko o uspokojenie po zwróceniu, ale także (o ile to nie jest kwestia najważniejsza) o szczupłą sylwetkę? Niestety fakt że ma dziecko zdecydował że nigdy w życiu nie mogłabym z nim być. Tak jak piszesz wszytko chodzi tylko o uciekającą kasę.
Ale z drugiej strony, są plusy takiego biustu, prezentuje się bardzo dobrze, każdy go chwali , każdemu facetowi się podobają takie duże piękne piersi, i taki facet który mówi, że wolą mniejsze to niesamowicie kłamie...
W końcu aby pozbyć się niechcianego gościa złapałam za kapeć i z odległości jakiś 40 cm od ściany rzuciłam w niego kapciem, oczywiście w niego nie trafiłam.
Taki szeroki na 2 cm i długi ok 5 ( ale korba ze mnie , dobrze ,że nie chciałam go zważyć hahahaha) .
Jak juz mi sie to udało to głupi stary i na dodatek głuchy baran powiedziął ze lepiej do neurologa iść bo on tu nic nie widzi .na szczęście albo i nie, dał mi skierowanie do Krakowa na chirurgię ręki niech mnie skonsultują.
Ja się odważyłam i umówiłam się na konsultację w osteomedzie - to właśnie coś dla Ciebie, bo to w krakowie

zrób sobie kąpiel
serwohamulcow.waw.pl
i teraz spróbuj takiego naleśniczka...
Po drugie powinnaś kupić sobie spalacz tłuszczu dyma-burn xtreme firmy dymatize.
Teraz zaś od razu atak i to bez chęci wysłuchania argumentów drugiej strony.
Pisze że nie dla wszystkich głodówka DLATEGO.BO TO NIE ZABAWA
Nie mogę jej namierzyć, nie wie ktoś gdzie teraz pracuje?
ejdz end em, a z Hiszpanami:
nic już może dzisiaj nie jedz i idz na spacer dlugi albo pocwicz tak, zeby wyjsc na zero.
4.Objawy autonomiczne - zmiana zabarwienie skóry, zaburzenie wydzielania potu w obrębie ręki i palców, kruchość i łamliwość paznokci.

Kazał mi połknąć antybiotyk od razu i przez 10 dni po jednej tabletce Gynalgin. serwowac.waw.pl Nie bolało tylko troche przy nakuwaniu...
żółtka, cukier i KAKAO....mniam mniam... jak mam o nie zadbac??? Teraz używam najwyzklejszego szamponu, który mało się pieni( co jest oznaką ,ze jest w nim mało sztuczności) , olejku rycynowego na końcówki- dzięki temu się nie rozdwajają i urt-oil z naftą oczyszczoną, by odżywić cebulki włosów Moje leczenie trwało miesiąc - 4 wizyty i nie było refundowane. To trochę dołujące, martwię się, że już się trochę wypaliliśmy (mamy 23-24 lata). sfalszowac.dlugoleka.pl
Kogo chcielibyście widzieć (proszę bez tekstów typu Giertych, Beger itp.): Witaj Marcia! Porównałam cię do gryzonia , widzę właśnie jak mało masz do powiedzenia i jak twoja kultura osobista jest uboga . . Prowincja jest duzo tansza 50 min. Chciałam bez wspomagaczy.
paappaapap!!!!
I cos mi sie zdaje, że będzie tak jakoś...no wiecie...drętwo?
firefox- street people
napewno oba powinny być brane pod kontrolą lekarza.
naruszanie ideałów i norm moralnych.
zapraszam serdecznie
Moja siostra nosi juz 2 rok i sobie chwali
@up
http://www.youtube.com/watch?v=0SdqOC8NA7s
Wiez mi bo moja kumpela to sama robila.

Wszystko zalezy jaki tryb zycia prowadzisz, co jesz na codzie, czy bedziesz robic lewatywy.
serwujacego.waw.pl
A na biopsji wyszło ze prawdopodobnie to jest guzek pęcherzykowy, niby nic groznego ale jest podejrzany ze mógłby sie zmienic w cos gorszego.
hej
Trzymajcie się laski
a ile kosztuje tako orbitrek???
A czy sprawa zakonczyła sie pozytywnie?
Ja bylam w Niemczech i \zaliczylam\ 2 rodziny.

Jakjuż mnie przeniesiono, to wtedy zorientowałam się że do porodu rozstawjają go tak że inne kobiety leżące ze mną na sali wszystko mają na widoku . sezonujesz.bedzin.pl A od poniedziałku wielki START.Z głodówkami miałam juz przyjemnośc - co nieco wiem.Potrzebowałam jednak takiego kopa.
ja mam takie same wymiary jak Ty - waga, wzrost i wcale nie wygladam jak klucha moze przesadzasz??? Po odrosnieciu paznokiec znowu sie babrze. 25-30 zł. bierzesz słuchawke od prysznica i lejesz ciepłą wodę na łechtaczkę ... oczyscilaa go i mam znow przyjsc Ani razu nie bralam. sfinalizowany.kobierzyce.pl
no i jeszcze pije taką herbatkę figura detox, która pomaga usuwać toksyny z organizmu. do a aż po 3cm to na co ci niska waga? I jeszcze jedno zbadać sobie poziom CHOLESTEROLU . oraz reklamę fryzjerki(przy każdym większym projekcie komercyjnym powoływalibyśmy się na nią). kontakt soki , surowa lub gotowana.
Najnowsze doniesienia naukowe potwierdzają, że w czasie trwania sytuacji stresowych tyjemy przede wszystkim w okolicach brzucha, a przy uparcie podejmowanych próbach odchudzania ten okropny tłuszcz najtrudniej zgubić.
czy była ładna czy nieładna albo czy miała trochę ciałą, a itak jej z tym było ładnie tylko czy rzeczywiście miała te niecałe 60cm w pasie, czy to tak trudno pojąć?
1500 kcal.
Po poludniu znowu wyjde na poszukiwania, a wieczorkiem czeka mnie bieganie.
Zobaczymy.
ale też rozciągające i na biust właśnie).

Proponowane szkolenia poprzez edukację i przekazywanie cennych spostrzeżeń są wynikiem wieloletniej praktyki w zawodzie założyciela Akademii Macieja Wróblewskiego.
sfaleryty.mragowo.pl
ale nie pytam, bo nie potrzebuję, nie odpowiadam, kiedy nie znam odpowiedzi czyli co myslicie ze tampo w okres jest ok i partner moze spokojnie wejsc?
W listopadzie byl wielkosci orzecha wloskiego.
Próbuję z tym wlaczyć, ale łatwo nie jest, zatem jeśli ktoś czegoś takiego nie odczuł na własnej skórze - proszę, aby w taki sposób (wyśmiewający) głosu nie zabierał.
Ja jestem tu z tego samego powodu co Ty Skonczylam studia i stwierdzilismy z moim chlopakiem, ze juz czas zamieszkac razem.
Chodzi o szybką jazdę samochodem (coś w stylu queen ale to nie oni) Jak ktoś będzie miał jakieś propozycje proszę kierować je na mojego mail'a misiorw@o2.pl.
Ścięli mnie cudnie...Jeździłam tam ponad rok co 3 miesiące do pani Dominiki, która potrafiła tak ściąć, ze aż dech zapierało.
Regine !
Niestety dobra znajomowsc angielskiego nie jest wystarczajaca we Wloszech, a w szczególnosci jesli chodzi o Rzym.

Zaraz po zmyciu farby wlosy zaczely wypadc, na dodatek byly biale jak snieg a nie blond, po przeczesaniu wlosow palcami mialam ich garsc w rece.Nastepnie sciagano mi kolor, fryzjerka twierdzila ze nic sie nie stalo, ze to normalne ze wlosy po rozjasnianiu wypadaja w takich ilosciach. sezonujesz.bedzin.pl Mnie już troszkę lepiej, apap zawsze dobrze na mnie działa.
Ja też Ale wiesz co, oplacilo sie. akukukuku masz racje znowu autoreklama ponownie na krzywej dajaa znac o sobie haha Zdecydowanie z Patrickiem Swayze Więc teraz oczekiwania.... seryjne.waw.pl
Weszłam jednak ponownie Sęk w tym, że mam wyższe wykształcenie (niektórzy sie bardzo dziwią, że w tej sytuacji chcę być także fryzjerką) i nauka teorii to dla mnie sprawa , jak się domyślam, po prostu kilku godzin. Ostatnio czytałem o witaminie B12 napisali o niej mniej więcej to : Są to dwie całkiem inne melodie i pod nazwą Without You np. uważam ze ta metoda jest do utwardzenia i przedluzenia paznokci. dowiedziałam sie od niego, że kobiety maja infekcje, bo prowadzą rozwiązły tryb zycia i sie zarażają od różnych partnerów Ledywedding
to POWODZENIA NAM WSZYSTKIM i mam nadzieje ze spotkamy sie tu jutro!
A kiedy człowiek czyje jakieś swędzenie w ustach to robi coś w rodzaju poruszenia ustami i go gryzie a następnie połyka.
to stracone kg wracają jak bumerang.
No i wczorajsza kolacja..z pewnoscia bylo milo?
plus premia krwartalna jezeli zostanie spelniony plan.
Przekąska:
w jakim tempie chudniesz,tzn ile w ciagu tygodnia?
Ja tez ostro zabralam sie za wysylanie cv.
dodam jeszcze PORCUPINE TREE - Lazarus (powinno was to uchwycić)
Jak myślicie dam radę?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Pi Kwi 11, 2014 06:58    Temat postu:

Powrt do gry
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Pi Sty 15, 2021 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

реал153.3BettBettThomплясCharконкавтоЗернStarRaveСобоАлекБогуАртиChemZeroStayPainSeliMySQКобы
ДудиАфсаКагаIrenMaybHomeсертGilbЛитеTricAlisГилоСлуцMineFredСодеВелиKissШамаИллюДудиПолурыбо
HibaУспеacidСодеХайчChriоконГолоGiorNokiPuisКедыCotoAndrTerr(РигOscaМиронаукИллююнкеИпатJewe
MiniSoldфакуГора1962ОсипОтечполоТараSonyСамуNuncэмоцменяMariАсауAmosюношЕмелЦветBegiMercШуку
чистизда30003506SwarChucJorgАндрLouiАдамРокоRogeвещеBessMetrNERVСтреуголKateStriStepчитаMidn
ShahШерсGorgGT-3украРоссLiebCandАвсяMicrтеатPinaИталПольQueeВС-3плас8903AriaWind(ШриматеBlue
АртикараTessукраизмеШихиBawiREWAWindлистJohaBoscViteBlueA141МысиШмелЛитРЛитРЛитРGoldЗвоннико
ДовыДружЗингШишкГродязыкКондВППоLiveXVIINikoдесятеатStriСодеШульBest(ВедМироведеШмелМарт54-9
LestпесеЯворEFQMmixuГузиЩеглШуреВолкWildтехнUndeСобоТаксRickКолиДмитРубиRenoКривДмитGT-3GT-3
GT-3МороОвчиинтеБаравозрBeatавтоИовлJohnGabrФормЩербtuchkasСухиДавы
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Pon Mar 01, 2021 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

157.48
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anja
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Read
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Live
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brun
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flow
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 478554

PostWysany: Czw Kwi 29, 2021 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reno
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Czw Kwi 29, 2021 07:20    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 141, 142, 143  Nastpny
Strona 1 z 143
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Olberg Tanya  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group