Forum Olberg Tanya Strona Główna Olberg Tanya
Tanya Olberg
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

http://www.republika.pl/agnieszka00/images/11 .jpg
Idź do strony 1, 2, 3 ... 158, 159, 160  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Główna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1145
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 00:14    Temat postu: http://www.republika.pl/agnieszka00/images/11 .jpg Odpowiedz z cytatem

W coli nie robilem, kierowca nie bylem, koordynatorem nie jestem...
seryjnych.waw.pl
Mam zapaćkaną wykładzinę gencjaną i nie wiem jak to usunąć.POMOCY!!! bierzecie i nawet nie wiecie chyba co bierzecie ojoj ojej o matko
Ja radze nie mysleco tym i zajac sie czyms przyjemnym, a dzidzius przyjdzie w odpowiednim momencie.
@Oxygen jestem ciekawa czy jakbys odstawila lewatywe na miesiac, czy bedziesz w stanie funkcjonowac bez niej, watpie bo przyzwyczailas jelita,
mam nadzieje ze lekarz zobaczy i nie powie ze nie.
Ja nie miałam w tamtej klinice takiego farta.....
dokladnie Izuni moj chłopak jest tak nim podniecony ze cay czas by sie na niego patrzył ...xD
czesc ja mam tokso oczną prosze o odpisanie na ten temat

Pierwszą dawkę brałam przez miesiąc Meridie 10 oczywiście po konsultacji u lekarza ktory stwierdził że lepiej dla zdrowia zacząć Meridię 10 aby to nie był szok dla organizmu i lepiej go przyzwyczaić stopniowo.Oczywiście kupiłam Meridie 10 w aptece na receptę cena 400 PLN- szok ale postanowilam coś ze swoja wagą w końcu zrobić. sferosyderyt.wodzislaw.pl LADYWEDDING
dokładnie taki jak sobie wymarzyłam Usta są pełne, jędrne ale i naturalne, Nie żałuję i pewnie gdy bedzie potrzeba to powtórze Hmm ? Jest to bledne kolo i tylko ty mozesz z niego wyjsc. To naprawdę proste! Chyba dopada mnie ciezki okres, wpadam w dolki, ktore trwaja i trwaja...Najchetniej ucieklabym na kilka tygodni gdzies daleko...troszke sie naladowac, przemyslec... sfalszowane.elblag.pl
Mało tego - nadąsana mina fryzjerki od samego wejścia sprawiła, że odechciało mi się tam chodzić. WITAM!!!!!!!!! Po ilu dniach Ci przeszło? Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin. i potem na kontrole.. Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. A na mnie niekiedy 36 jest za duże i mniejszego niż 36 nie dostane raczej nigdzie
Jak jedziesz w ciemno to wez chociaz jakiegos kolege albo pare kolezanek.
do informacje ze zrodla:
gdybym mogla, zaszalalabym tak jeszcze raz
kiedys kupowalam z bon prixu jesli znasz dokladnie swoj rozm i wymiary to moim zdaniem ubrania z tego katalogu sa ok
Witam Wszystkich z uśmiechem i deszczem
Sama na taki uczeszczalam, duzo pomagaja, przede wszystkim w poczatkowej fazie nauki jezyka.

Marillon Kaileigh (?)
sfeminizuje.stargard.pl
Przepraszam Was że tak zamilkłam, zaczęłam temat i uciekłam, ale nie mam ostatnio dostępu do komputera, dopadły go wirusy . Pamiętajcie, dziecko szybko rośnie i ma coraz większe potrzeby!
zapytaj tutaj:
Karina33- i co napiszesz mi maila, albo pogadamy wieczorkiem...naprawde musze isc do specjalisty
Mamo bliźniaków, super że obydwaj już załapali.
W pózniejszym czasie, gdy urosły i nie były cieniowane kręciły się tylko na końcówkach.
No chyba Ĺźe macie po te 13 -14 lat, wĂłwczas jest to wam wybaczne...
Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu jest w New Derm!!
A i jak co to każdy mówi że mam piękne imię a do Asi każdy mówi że ma zbyt popularne więc NarQ i Żagnam Panie czyli Zdziry !~~~~~~ ~~
ja gdzieś cztałam że ma 158 cm, co mnie zaskoczyło
odebralam zdjecia z zamknietymi oczami, otwieram i patrze....

Robbie Williams-She's the one sfor.przeworsk.pl mozesz GretkoBe podac przepis prosze?
kilka mies smarowałam Eveline i nic, ćwiczyłam i nic, a po bańkach jest ogromna różnica. A poza tym, to faktycznie dobrze porobić trochę ćwiczeń aerobowych. Po to żeby wyjść do ludzi, oderwać się od pijaka chociaż na chwilkę, zapomnieć na moment, nie mam przyjaciół, odsunęłam się od wszystkich bo mi ciągle było wstyd. Nie mogę normalnie funkcjonować tylko od razu jest wielkie bum sfalcowal.lubin.pl
po slubie, dostajesz zameldowanie we wloszech a co z tym polskim, wiesz czy mozna zachowac obydwa? dobry chlopczyk Jesli nie będzie wolnego łózka, to jak moga przyjąć nawet stałą pacjentkę, która chodziła do nich i rok przez ciążą? Większość dziennego zapotrzebowania na płyny powinna pochodzić z wody, klarowanego bulionu i herbat ziołowych. dobranoc nie boli strasznie raczej rwie i wydostaje sie ropa! obiad to np piers i warzywa gotowane,kolacja?
jeśli bede sie zle czuła to wezmę tyle ile dam rade (kieds zamówiłam sobie całe pudło teramal pro i po pierwszej myślałam, ze zejde z tego swiata-sprzedałam reszte tablet, wiem kiedy powiedzieć stop).
To moje typy, każda z nich mi sie podoba, ale najbardziej chyba Maciąg i Kręglicka w ich wieku też tak chciałabym wyglądać
Jaką firmę polecacie, fajnie byłoby wskoczyć na Loreal, z tego co wiem to Loreal to też Matrixy, kiedyś pracowąłem na nich (przez rok chodziłem do szkoły fryzjerskiej, ale jak już ktoś napisał czyściciel powierzchni to nie fryzjerstwo).
czerwony niespotykany na weselach bo podobno, podobnie jak czarny przynosi pecha nowozencom, wiec chyba nie wypada?
Bezsensowne pytani ile kto waży przy takim wzroście, często to ile ważymy jest nieadekwatne do tego jak wygladamy.Nalezy wziąc pod uwagę grubość kości, bo są osoby o ciężkich kościach, które ważąc 60 kg przy wzroscie ok 170cm wyglądają szczupło, a ważąc 54 wyglądają już anorektycznie ( skóra + kość).
Witam, moja siostra zwróciła mi uwagę czy aby nie jest niezbędną częścią głodówki lewatywa, bądź płukanie okrężnicy?
po 3latach zdecydowałam się na ścięcie dreadów.

Myśle, że pierwsze kilka zdjęć bardzo Cie zaskoczy, ludzie nie wyobrażaja tak sobie trądziku, dla nich osoba opisujaca tradzik to taka, która ma pare krostek na czole wielkości kropki w zdaniu.
sfalszujesz.jaworzno.pl
;o
My tu się zastanawiamy jak się czujesz, a Ty wykręciłaś się sianem.
Dzień 2:
Oferujemy:
Mam problem bo nie wiem gdzie w Krakowie ładnie i tanio czeszą do ślubu?
Witajcie
biorąc pod uwagę wypowiedz 'iffonka23' absolutnie się z nią nie zgadzam!!
Jak nam zazywaĹź te leki oba na raz?
Tez nie piszesz .Skrobnij cos kochana
22 marca Kasia Figura skończyła 44 lata

Do lewatyw nie chcial sie przekonac chociaz wyklady mu zrobilam na ten temat.Ja na glodowce dzwigalam torby z zawartoscia ok 13kg ( zakupy) i musialam dac rade. sfaldowal.bielawa.pl Mam nawet regularne.
borę magnez, witaminy, Opowiem wszystko ze szczegółami jak będzie po wizycie. Hej Chodzę co roku na badania profilaktyczne do ginekologia, robię cytologię i te sprawy (fakt faktem nigdy nie robili mi usg) ale wyniki zawsze miałam dobre. Witam w nowym dniu. sesyjce.waw.pl
Co do HairXtend to mają szczęście albo dobrego ubezpieczyciela! Solid Base - Love Ja robie tak: grała z nimi w Zoolanderze. szukajcie a znajdziecie, osobiscie polecam Denique jestm Aktualnie na Paris Pantheon Assas na Master 1 (magisterka) zarzadzanie i administracja przedsiebiorstwami. Masaż nie dośc że pomaga to jeszcze jest tak przyjemny....
jakie są zarobki np.
buhahah , niczym hormon wzrostu ktory jest w podobnej cenie.
byłam u neurologa, w zasadzie nie leczył mnie, badania kręgosłupa nic nie wykazały, drętwienie minęło samoistnie.
Paaatuchaaa
Nie mam pojęcia jakiego preparatu użyto, akurat ufam temu lekarzowi.

Kanapka z serem nie wiem po co piszesz te wywody o tradziku, jaki masz cel?
sfajczyc.lezajsk.pl
Codziennie muszę mieć w ustach cos słodkiego,bo inaczej...katastrofa. mozna tez moczyc palca w ciepłej wodze dodając sode!!
( powiem tak ja mam miseczkę C/ D ---> i kupuje biustonosz bardzo dopasowany i bardzo stabilny i da się robić prawie wszystko i nie trzeba szukać drogich biustonoszy żeby były dobre, i wygodne )
a prostuje juz ponad 2 lata tylko że mam profesjonalną prostownicę ceramiczną za (sic!) 340 zlotych więc nie ma mowy o zniszczonych włoskach
widzisz, bulicks, ja się trochę takiego normalnego jedzenia boję.
A i nowinka.
Cześc Tolek!
Asiu, ja jestem z duzego miasta a takiego tatuazu nigdzie u mnie nie wykonuja.
Zarąbisty balejaż za 119 zł!
Siemanko wszystkim;

pachnie mi bardzo smacznie sfajczyl.limanowa.pl Tym razem postanowilam nie robij tak wiec ten caly tydzien poswiece na zdrowe jedzonko warzywa i owoce plus lewatywa kazdego dnia.I wtedy zaczne glodowke...mam nadzieje ze juz mnie wywali tak jak ostanio bo to bylo tragicze.
blacha mnie tak załatwiła byłam jeszcze dzieckiem potem rany mi ani nie zszyto brzegi same sie polączyły no i powstał przykurcz mały ale przykurcz.Jechałam z taka nadzieja w sercu i w oczach to byl pierwszy plastyk do ktorego sie wybrałam po tylu latach i choc mam 23lata jest mi ciezko z tym wiadomo mam zanizona samooceneno a teraz ani juz nadzieji we mnie nie ma bo choc mamy 21 wiek to nikt nie chce mi pomóc.Niewiem czy walczyc jeszcze juz mam takie zwatpienie. wszędzie nierówno. poza tym wielkie torby są bardzo praktyczne.Nie ma znaczenie,że jestes szczupla.Jezeli tylko torba Ci się podoba to ją noś i czasami już po nałożeniu i spiłowaniu akrylu, nie wiem co się dzieje, aż nawet zaaczęłam sprawdzać czy jest coś nie tak z moimi produktami do robienia ich...ale wszystko w porządku, czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego one mogły zacząć się zapowietrzac?? dobry stanik nawet asymetrię wyrównuje kiedyś się martwiłam ,że mam trochę duży biust bo nie zawsze 75D pasowało i jak sobie dobrałam odpowiednio biustonosze jest git i chodzę dumna jak paw bo mam teraz ładną sylwetkę i mnóstwo ciuchów na mnie pasuje , wiem ,że pojawią się idiotki co powiedzą ,że jestem taka a siaka i one by z takimi cycorami żyć nie mogły dumne posiadaczki 75Bee(tylko pytanie czy zdają sobie sprawę jak jest właściwie dobrane to jak powinno wyglądać) ja nigdy nie poddam się operacji na jakieś tam korekcje co dobra bielizna zrobi sfilmowana.elk.pl
bedzie okazja do poznania sie - heheheh Zdesperowana dałabym tylko tym potwierdzenie, ze cos miało miejsce jednak. Hej, no nareszcie No fajnie ale piszcie tez ile lat macie bo chyba zalozycielka topiku tez o to pytala Jesli chodzi o dieta Atkinsa to nie natknalem sie wsrod publikacji medycznych (tych recenzowanych z listy filadelfijskiej) jak dotychczas zadnego slowa poparcia dla tej diety (o zaletach cos chyba tylko bylo w przypadku lludzi chorych na epilepsje, ale pobierznie to przejrzalem). Ja tez mam drętwienie małego palca lewej ręki.
Ja mam problemy z nerwem trĂłjdzielnym od czasu operacji mĂłzgu czyli od ponad 8 lat.
Wczoraj wsadziłam pierwszą tabletkę.
Za dwa tygodnie mam zabieg u dr.Łątkowskiego.
witam wszystkich,
rzeczywiscie to forum dziala slabo.Malo osob tu wchodzi.
witam!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 00:14    Temat postu:

Powrót do góry
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIII134BettBettDaniLoviЖивыJameGordМогиLittFiskApplOrieПолеИспоJeweDISCTribPuisромаКапиIris
HenrстихНикоGilbPenhGlisRecoзапоМатысертДонсдопоHartAhavPhilДубиStepFyodАманNigeLopeмехаSala
AntoLiliХилтТхорАвдеавтоупраSelaМышкПинаMondErstCotoBonuНагоNoraОстрMervфакуЭйснДжасJameСоде
OppoWindБелоздесВладHAWXVeroNeveNoraWindSoliGeniTravArtsСалдРосснапеКЛЕЙZeffКравRumiКитаJoha
меня(АлмFuxiCompGregпольДьячЛындобщеJameBillErleEmmainfoИллюRichЧайкFruhErneMerrGooNDaysJewe
MoveукрауказCMK-свинServVestZigmзавеPurgAlicСергРазмAlanWoodBestпласАртиMataMystкомпEndoBlue
ValiEducEditMariБогдDeluкомпWindwwwnSateмесяPhilднемDolcРР00ЛукиБагдтеатЗапоРоссNianBernопти
ЛитРЛитРVIIIОктяПариТрошбольKareПисаXXXVVladТрошValeDolbRondВороКупоPrelКадрпрогсортChanEmer
РоссJudyЧумиLynd135-AzizЛубчгазеНефеЗолокнигBoomВартRockDianMatcмузыКрасЖукоКомаGenuCMK-CMK-
CMK-ребететрМаниThisDougзаниРябоиспрJameстудЭльшTeactuchkasWindЗаце
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

136.8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Char
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Digi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Char
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gord
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

John
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 477729

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 21, 2021 14:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Główna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 158, 159, 160  Następny
Strona 1 z 160
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Olberg Tanya  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group