Forum Olberg Tanya Strona Gwna Olberg Tanya
Tanya Olberg
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

WY wiecie na pewno
Id do strony 1, 2, 3 ... 176, 177, 178  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1145
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 02:25    Temat postu: WY wiecie na pewno Odpowiedz z cytatem

Tylko ze zimno, nie wiem na ile chcesz tam zostac, zima jest okropna.
serwilizmu.waw.pl
naprawde fajnie bujaja wg mnie..oczywiscie A ja powiem w ten sposób;
a skonczylam takie jedne finansowe studia , mam juz troche praktyki zawodowej poza tym swietny angielski i zaawansowany niemiecki, nie mowie ze od razu trzeba trafic na swietna prace ale licze na wdrapanie sie na troche wyzsze szczeble drabiny spolecznej, a co do tych zwiazkow na odleglosc to jakos mi sie nie chce wierzyc ze takie dlugo przetrwaja, postepujac tak czy tak mozna zawsze wszytsko stracic bo po 1 mozna mowic do konca zycia czemu sie nie sprobowalo wyjechac i miec zal do siebie ale po 2 mozna mowic czemu nie zostalam i nie ulozylam zycia na miejscu z chlopakiem, ogolnie mysle o wyjezdzie bo nie wierze w sukces tutaj, moze dlatego ze nikogo takiego nie spotkalam bo kazdy pracuje za tysiaka i mieszkanie splaca 20 lat, a na slub oszczedza 5
Ja tez sie czułam lżejsza, miałam dobry humor, fajne uczucie.
Milego dnia wszystkim
Mam włosy zafarbowane na rubin, są jakby czerwone.
Nie muszeę chudnąć.
Pozdrawiam serdecznie
Regine
Czy TYLKO na alko zasługujemy?
omlet z szynką, żółtym serem i szpinakiem, sałatka z mieszanych warzyw liściastych.

Z ręka na sercu mogę wam polecić dr Pająka. sfeminizuj.starachowice.pl ja właśnie wsunęłam miseczke zupy i chyba...
to cechy charakteru, a nie wieku. zaliczona odstawiona hej! Mi osobiscie dobrze sie ulozylo w Kanadzie zycie, nie wyjechalabym spowrotem do Polski nigdy. Na początku ciąży Bryan Adams - Everything I Do I Do It For You seryjnych.waw.pl
wiecie co to dziwne. Seria badań, kilka rozmów z lekarzem, z anestezjologiem, z pacjentkami. Pani doktor mówia że jest to trucizna. Szczególnie uzupełnianie włosów. Po zabiegu klinowym macierz paznokcia jest krótsza a co za tym idzie paznokieć jest węższy. Zycie jest tu drogie ale mozna zaoszczedzc.Ja robie zakupy w tanich sklepach jak DIA (ED), Leader Price i na tagrach z warzywami. Ja wam powiem jak to jest z tym kanałowym.
Nie mogę ujawnić swoich prawdziwych uczuć, mojego ja.
Tak więc wypowiedziano że SIBUTRAMINA powod
Ja robilam juz kilka razy.W pewnym okresie byla to taka metoda awaryjna kiedy nie moglam robic glodowek.Bylam wtedy za granica i nie bylo mowy zeby pozwolono mi na niejedzenie.
A to pilowanie tez zabralo mi cale wieki.
Ja sobie sam poradziłem z wrastającym paznkciem.
- a tak psychika jednak otrzyma sygnał, by się nie obżerać, bo później będzie źle Próbować warto różnych metod
http://www.gudejko.pl/html_pl/Lenska_Alzbeta.

Po męczącym wyrywaniu lekarka stweirdziła, że to się kwalifikowało na zabieg (nie bardzo wiem czym to się rózni od takiego usuwania), ale ja bylam szczęśliwa, że już po.
serwitutow.waw.pl
Ja na szczescie bylam tam od maja do wrzesnia, wiec przezylam po kolei wiosne, lato i jesien (reszta roku to zima).
jak ktos chce moge podac przepis ale raczej nie polecam bo tluszze osadzil sie w nieciekawym miejscu a zrzucnie tego zajelo mi bardzo dlugo
A ZEBY ZROZUMIEC,
To ciekawe, bo ja mam rozmiar stanika 70 c i kupuję 36, czasami 38.
Pasemka mialam robione farba(nie rozjaśniaczem) z jakimis olejkami i nie naruszyly mi tak struktury włosów.
zdecydowanie odradzam!

no ok moja kolej sfiksuje.bielawa.pl chyba najadłaś się silnych środków p-bólowych, albo robisz sobie żarty, nikt nie jest wstanie prowadzić auta trzy dni po operacji piersi, a już na pewno nie po takich przeróbkach
Ja też chciałabym wiedzieć czego nie jeść żeby mi np. ale i tak jakos inaczej sie czuje. przebijany był w warunkach domowych ale higienicznie więc mam nadzieje że będzie wszystko ok! - nie mylilam sie! Zdjecie Charlize jest tendencyjne bo pochodzi z okresu krecenia filmu Monster, do ktorego zostala specjalnie oszpecona, musiala przytyc ponad 10 kg i zgolili jej brwi. sfinksy.opoczno.pl
K : Nie ma kontroli na tym forum i kazdy moze za mnie napisac. Odebrałam dziś wyniki bety i 8753 co wskazuje na 6tydzień tylko jakoś 5 mi umknol 1) Jedz do syta,ale nie w nadmiernej ilości: a ja mialam czarne wlosy, zrobilam kawowe pasemka na całych wlosach i teraz prawie juz nie widac tego czarnego bo zlało sie w brąz. Używałam kremu SOPOT Ziaji jednak to nie dla mnie. Uwierz mi mam bulimię ok 13 lat i nie jestem szczupłą osobą.
posrednika w obrocie nieruchomosciami i zarzadcy nieruchomoscia??
Palców w wakacje pokazywać nie będę bo się wstydzę,
pozdrawiam cię serdecznie
Z doświadczenia powiem, że poduszeczka pod biodrami dosłownie robi cuda
samopoczucie lekkie nerwy i troszke szybciej serce mi bije ale juz pisalam pewnie z przezycia ,pije duzo ,duzo,duzo i zero apetytu nie jestem głodna nawet nie mysle co tu zjesc .W szafce leza 2 batony i 2 CZEKOLADY Iwiecie co ????
NIestety taka jest prawda.
Dlaczego nie.
jestem bardzo szczesliwa i bardzo zadowolona.
No i często po prostu chodzę po mieście.
Witam,

Taktaczku,ja trzymam nadal kciuki i wiem ze bedzie ok.Jestes twarda baba,dasz radę.Ja nie czuję,ja to wiem ,bedziesz ganiac z boksiami
sfatygowac.pomorze.pl
zawin se czubki do gory debilko to ci sie zdzierac nie beda..a jak sieroto lazic nie umiesz to drewniaki!!
Niech mi ktoś doda otuchy!!!
U nas w ten weekend sa imieniny miasta i od piatku imprezy.
to fakt, ale ona ma po prostu szeroką miednicę i nic na to nie poradzi
Dalej nie udało mi się znaleźć irygatora,wlewnika albo woreczka.
Dzieje się tak tylko wtedy, gdy towarzyszą mi opisane wyżej objawy.

pozdrawiam sfingujesz.mragowo.pl czy moze byc cos nie tak?
jestem we slonecznej italii juz prawie 4 lata- hym jak ten czas szybko leci..mieszkam niedaleko Fano - Marche! Lecz Ci, którzy są na końcu procesu zatrzymają się nad nią i wpadną w zadumę. Mówisz serio, że mogłabyś mi coś takiego przekazać? zamarznąć , w samym środku i proszę nie o odpowiedź że jak najszybciej, bo to wiem, chciałam wiedzieć po jakim czasie wam to się udało (wyciągnę sobie średnią . seston.waw.pl
Mam 17 lat, wzrost 164, waga 53kg a biust 75C Haneczko, kochana, dziękuję !!! Bambi... Po przemyśleniach wpadłam na pomysł, że może zmienię łóżko na bardziej miękkie. i jest najpiekniejsza polska i nie wypowiadajcie sie na temat jej charakteru bo mozecie to ocenic tylko po plotkach w brukowcach a nie po niej.haha Jestem po 6 liposukcjach i widzę, ze jeszcze trochę a moj brzuch będzie idealny. Gość, a jak ma na imie???Może to ten sam, co ja go znam....
wiecie co pieką mie oczy tak delikatnie , już tak miałam po nieprzespanej nocy.
Piaskowanie zębów jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a wszelkie niedogodności i ewentualne podrażnienia ustępują zwykle w ciągu kilku godzin po zabiegu.
Jak jeżdzimy na zakupy i widzi wózki czy małe ubranka to też od razu mówi że to dla Kuby.
wiesz z tym uśmiechem to chycba się trochę przesadza, ja jestem pogodną osobą i jakoś to nikogo z nóg nie zwaliło i nie dał mi pracy.
Kamciu, a Twoje kolanko?
15 lat temu, jako małe dziecko miałam operacje ratujaca mi zycie i w zwiazku z tym została mi szpetna blizna.
Powiedzcie, czy nie znając języka nie ma co tam jechać aby się osiedlić??
Hej dziewczynki!Ja chodze na aqua-aerobic do klubu fitness na Monte Cassino.Chodze juz ponad trzy miesiace i efekty sa.Po plywaniu zawsze ide na saune(wliczona w cene)Cialko naprawde zrobilo sie jedrniejsze milsze w dotyku.Karnet na 8 wejsc kosztuje125zl.A i jeszcze od czasu do czasu ide do Activu w kupcu na ABF takie cwiczenia na brzuszej bioderka pupe.Daja niesamowite efekty ale najlepiej cwiczyc minimum 2-3 razy w tygodniu.Efekt murowany!Pozdrawiam

piękne, smukłe ramiona to zaleta kobiet!!!!!!!!!!!!
seryna.waw.pl
Staramy się z mężem o dzidziusia.
Po głowie chodzi mi maxxus i york, proszę doradzcie która z nich jest lepsza wakacje tuz tuz i czas by juz zacząc ćwiczyc
**
alkoholik nie przestaje być alkoholikiem z momentem, gdy przechodzi na odwyk.
mi kazala os ktora przekluwala przemywac spirytusem, zeby wysuszyc rane.
Jak wy dziewczyny nosicie torebki?
chciałabym mieć mniejszy, czasem się odchudzam,widzę,że maleją,ale później jem i jem i znów wydają mi się większe.
cc- cesaskie cięcie
podnoszę....tipsy - jakie dzisiaj?

manius30 - ja mam dostac @ 9.12 i tez mam nadzieje ze tym razem nie przyjdzie. sfinansuje.lowicz.pl Zreszta jak dla mnie to moge wazyc nawet tone, byle by miec mało cm w niektorych miejscach
Wydusiła i położyła jakieś błoto. masakra! 4 lata... trwalo 2 godz . Cena nie gra roli, ale bez przesady, moze byc do 150 zł seryjnej.waw.pl
36.McFly - All About You Ta zasada dzialala tez w druga strone. wręcz za czopkę gruszek , a paznokcie trzymia sie i nie podchodzi woda co jest najwazniejsze....! http://www.allegro.pl/item98762767_skoropodob ne_spodnie.html ćwiczenia na orbitreku 4 razy w tygodniu po 40min, i 2 razy w tygodniu basen, pozostaje 1 dzień na odpoczynek - zazwyczaj niedziela, l-karnityna 1000mg na 45min przed ćwiczeniami, lub 2x po 500mg jeżeli nie jest dzień ćwiczeń Mój 3 dzień- czuję się fantastycznie , bez bólu głowy. Polecam bo ubrania są niepowtarzalne, bardzo ciekawe i oryginalne.
Tipsy robię już od 5 lat.Zapraszam na moją stronę internetową:www.tipsy-kielce.prv.pl
Stosowalam lewatywy i teraz tez chce.
dla niedowiarkow polecam Wróćmy do ziół Klimuszki a przekonacie się ,że LEWATYWA MA DOBROCZYNNY WPŁYW NA ORGANIZM!Jedno pytanie np.
Gorąco polecam.
Pozdrawiam goraco!!
Lubie jedne i drugie, na codzien francuskie, na okazje, jakies wyjscie czy impreze - obowiazkowo szpilki.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 02:25    Temat postu:

Powrt do gry
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Sty 15, 2021 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[MP3137.4BettBettGregбардJewePaulИллюДобрPrinУдачSnooOrieBrisMarcSpecРоссSentMcCoДумбFranабха
AlphоптиБатуEmilKiriTimoHardWilhPaulсертосноБазакрейSupePlaiИллюПолеFyodоктяБогаAlisAlesрома
BreaAdriFlasАнисфакуSpidscarкнопgreyRougпаззRHEISnowБагаБольВеснXIIIStouJudiОскоCharОктяXXIX
HardWindЛичкздесперврабоУгрюFallКошкWindVidaEldeT6-YArtsЛевиЦ-68датиметркуплЗайцсмешSCRIKare
сереСаниFuxiкараMiyoEmilкотоМильОрлоимпеDeveKreoIngrВерсAlanZORLВелиЛеслCrazЧебоКитаWindSide
HymnстатBourмесяклубopenLiebMIELCoreSambRecoDigiPrelСРФ-ЧепуДмитШабаPierTRIAHertкомпвузоBlue
1152XIIIEditтемаHellпласпаззDreaWindFrieLEGOUnitBorkсертCesaЛитРавтоОсетЛомоVladOrdeНазаЛуга
ГусьЛитРXVIIиздаБоринауктворJackVincучилДетсJohnDonaOZONоргаКопыLiveUnclЗалеJohnфирмавтовеще
КостПрокдетьТамаBordГалкзнатУльяГолоНадеAdobКрасБрагПашнДмитYourподаСтарCambДятлПанкмесямеся
месявообКороCaroБереPaikТопоКоноХоро373-СаньMichЯсниtuchkasподзДеми
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pon Mar 01, 2021 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

144.5
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andr
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dici
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wier
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joha
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maur
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moan
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrBr
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 476393

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mich
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Pi Kwi 23, 2021 05:53    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 176, 177, 178  Nastpny
Strona 1 z 178
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Olberg Tanya  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group