Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna Olberg Tanya
Tanya Olberg

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

No ale ja chce sie pozbyc starej skory jak jaszczurka , i z

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
jedantri

Do│▒czy│: 04 Sty 2014
Sk▒d: Denmark

PostWys│any: Wto Kwi 08, 2014 23:22    Temat postu: No ale ja chce sie pozbyc starej skory jak jaszczurka , i z Odpowiedz z cytatem

A moze ktos sie orientuje czy s─ů jakies kursy w wawie po kt├│rych moge zdawac egzamin czeladniczy??
setkom.waw.pl
Zwa┼╝e sie jtro to napisz─Ö
[mam nadzieje ze sie nie obrazicie]
sa ksiazki przygotowujace do DSH,ja sie sama przygotowywalam do tego egzaminu,no ale juz rok bylam wtedy w niemczech
Ja tych 7 lat temu jak zaczelam ta diete mialam wegli kolo 50 i tak pieknie chudlam.
Zmienilam wiele, zaczelam sie czuc dobrze, alergie zniknely calkowicie na co lekarze oczywiscie nie umieli mi odpowiedziec, a ja pamietam o nich tylko wtedy jak znajomi przypominaja mi jak mi wiazali bandaze
Faktycznie, piosenki do bani no i brzydka jak noc, nie przebije sie
Niestety, niektorym wciecie w talii zanika.

Witam.. serwisowa.waw.pl kumacie cos?
jestem 2 tygodnie po operacji tarczycy, / szpital MSWiA Gda┼äsk /torbiel wielokomorowa tworz─ůca sie w guzie, wyci─Öto ca┼éy lewy plat, cie┼Ťni─Ö , cz─Ö┼Ť─ç prawego - profilaktyka przeciwnowotworowa.We wtorek operacja, w srode obserwacja, w czwartek - do domu.Zgrubienie na szyi powy┼╝ej rany -utrzyma si─Ö jeszce conajmniej 3 miesi─ůce -tarczyca dlugo si─Ö goi, klucha w gardle to efekt intubacji przy narkozie,/ oczywi┼Ť─çie przemijaj─ůcy/ reszta ok.Nie ma przeciwskaza┼ä co do ci─Ö┼╝ar├│w ale trzeba z g┼éow─ů , wzmo┼╝ony , wyczynowy wysi┼éek nie jest od razu wskazany, ale bez przesady .Po zdj─Öciu szw├│w smaruj─Ö ran─Ö LIOTON 1000 - przeciw obrz─Ökom, po odpadni─Öciu strupa zobacze contratubexem - ostro┼╝nie powoduje podra┼╝nienia sk├│ry - wtedy najlepiej niczym.Je┼Ťli ktos ma predyspozycje do bliznowca to nic mu nie da zadne smarowanie.Zabieg nieprzyjemny szczgolnie pierwsza doba po operacji , w drugiej znacznie lepiej na trzeci─ů mo┼╝na normalnie funkcjonowa─ç- tylko jeszcze szyja i gardlo bol─ů .Po tygodniu zapomina si─Ö o zabiegu , tylko rana na szyi swidczy o zabiegu.To tyle dla boj─ůcych - strach ma wielkie oczy.W przeci─ůgu 10 dni po zabiegu zglo┼Ť─ç sie do endokrynologa celem badan / tsh, ft4, wapno fosfor/ trzeba wlaczyc leczenie wyr├│wnawcze hormonami tarczcy. Tak ja wiem o tej diecie ale nie mam sily ani czasu ja stosowac i myslalam ze moze te krople mi pomoga Ale piszecie BZDURY.>>>>>>>> a jak lepiej z haftem, czy z odprutym haftrem i ciemniejszymi miejscami po nim? P├│┼║niej ujarzmi─Ö je z lekka zwyk┼éym ┼╝elem do w┼éos├│w i gotowe. sfastrygowany.pila.pl
Nadmieni─Ö, i┼╝ po tym kursie mam zamiar zacz─ů─ç pracowa─ç we w┼ésnym salonie, jak my┼Ťlicie ten kurs mnie nauczy wszystkiego? Mog─Ö poleci─ç salon fryzjerski Pasja na ul D┼éugiej 45 dok┼éadnie pani Ula - zawsze by┼éam z niej zadowolona. Ja tez chetnie sie dowiem.. Ale w├│wczas uderzam w inn─ů stron─Ö : 3.04.2006 Nie wiem co poczac...nie chce pasemek bo bede sie zle czula w takich czekoladowo-blond pare lat temu przechodzi┼éam z czarnego na platynowy blond
Lekarz musi zleci─ç wykonanie podstawowych bada┼ä diagnostycznych, by ustali─ç przyczyn─Ö dolegliwo┼Ťci i zadecydowa─ç, jakie leczenie b─Ödzie niezb─Ödne.
a w Łodzi?
Wiec wszystko zalezy od szpitala i podejscia.
Pewnego wieczoru zaraz po przyjezdzie weszlam do pokoju (dodam ze swiatlo nie bylo zbyt mocne) i zobaczylam na kanapie taka duza ciemna kule.
Powodzenia
Tylko pytanie, jakich.
(...) nie ma powod├│w, dla kt├│rego mia┼éby┼Ť odmawia─ç sobie porannej kawy z kofein─ů.
PS Benusik Ja tez za 4 dni koncze 28 lat

Guns N\' Roses - November Rain
sfalszujesz.jaworzno.pl
ten przelacznik to wielka lipa , suszarka ,depilator wszystkie sprzety dzialaly na zwolnionych obrotach zupelnie jakby mialy sie popsuc za chwile.wez wiecej $ to sobie kupisz na miejscu suszarke itp. to fajny jest?
NEVER!
Firma schodzi na psy, a taki Wilk ci─ůgle si─Ö trzyma sto┼éka.
cze┼Ť─ç
Myje sobie i myje a tu na ┼Ťcianie taki wielki czarny paj─ůk...
rivanol absolutnie nie na wrastaj─ůce paznokcie nie u┼╝ywa─ç.Rozmi─Ökcza paznokcie oczywi┼Ťcie w├│wczas mniej si─Ö odcz├│wa ten penetruj─ůcy w g┼é─ůb sk├│ry paznokie─ç,ale nie likwiduje powodu g┼é├│wnego .dziadostwo.
S─ůdz─ůc po efektach dzia┼éania tego kremu na rozstepy ┼Ťmiem przypuszcza─ç, ┼╝e i te z cellulitem sobie poradz─ů.

buuuuuu sfatygujesz.rawa-maz.pl Byłam tak wielokrotnie, u najróżniejszych fryzjerów, i każdy, dosłownie każdy, reprezentował ten sam poziom profesjonalizmu.
ßáő A tym, kt├│rzy opisuj─ů jakoby mieli widzie─ç paj─ůki wielkosci d┼éoni ludzkich jako┼Ť nie jestem w stanie uwierzy─ç, chyba, ze mowa o paj─ůkach ze sklep├│w zoologicznych kt├│re komu┼Ť uciek┼éy, albo o tych niegro┼║nych korsarzach, kt├│re maj─ů jedynie d┼éuuugie odn├│┼╝a, kt├│re czyni─ů je gro┼║niejszymi Pozdrawiam mnie ┼Ťmia┼éo), z toksoplazmoz─ů oczn─ů jest inaczej, ci─ů┼╝a to os┼éabienie organizmu i okazja dla pierwotniaka do ponownego ataku. Na to co wysz┼éo mi po drugiej dekoloryzacji zaczelam u fryzjera pasemkami schodzic na blond. Jak donosz─ů raporty brytyjskich lekarzy, a┼╝ ok. sferoidalny.wegrow.pl
Wczoraj by┼éam na usuwaniu kamienia i na piaskowaniu. Mysle, ze ja jego pierwsza. ... dwa razy dziennie, rano i wieczorem po prysznicu wmasowuje olejek brzozowy, robie to tylko tydzien ale juz zauwazylam ze skora jest gladsza Kobiety - rzuca cie┼ä na wszystkie inne od┼╝ywki stoj─ůce na sklepowych p├│┼ékach...POLECAM. heh... strona symptome.ch to szwajcarska strona jak widac
Dzień 7:
Po trzecie - w dni niep┼éodne nie mo┼╝na zaj┼Ť─ç, ale ci─Ö┼╝ko twierdzi─ç kiedy je mamy przy nieregularnych cyklach albo kiedy nie znamy dobrze swojego orgnizmu.
Chcia┼éam zafarbowa─ç stare jeansy bo na kolanach odbarwi┼éy si─Ö w wyniku eksploatowania S─ů ju┼╝ do┼Ť─ç stare...
trzymam kciuki za sz├│steczki
mo┼╝e ma kto┼Ť namiary , moja ciocia potrzebuje pracy na zast─Öpstwo na 2 / 3 miesi─ůce , zna troch─Ö w┼éoski
Hej!
mam pytanko czym wywabi─ç plam─Ö z rdzy
Nie ma kontroli na tym forum i kazdy moze za mnie napisac.
ibd 100% najlepszy - pracowa┼é─ům ju┼╝ na kilku firmach i on bije wszystkie na g┼éow─Ö dobry jest jeszcze snc w miar─Ö dobry emmi, dobry basic (zobacz nawww.silcare.pl )
dziwne, bo nieraz po kilku nie przespanych nocach, albo tych gdzie spałem godzinę i pół - czułem się rano dobrze, ale jak przyszedł czas na pracę, skupienie - dramat.

Zawsze pomo┼╝e za nisk─ů cen─Ö.
sesjami.waw.pl
Nie pono┼Ť za mnie lub nie pr├│buj oddzieli─ç mnie od konsekwencji mojego picia.
Gdy jechała Kaska do roboty
Pozdrawiam
mam problem z moimi w┼éosami, niby mam kr─Öcone w┼éosy ale strasznie mi si─Ö one nie podobaj─ů -s─ů sianowate i matowe pr├│bowa┼éam wielu kosmetyk├│w ale i tak za ka┼╝dym razem wynik by┼é ten sam- traci┼éam tylko pieni─ůdze a obiecanego efektu nigdy nie by┼éo...
Wsz─Ödzie jest mowa o naprzemiennym unoszeniu n├│g w k─ůcie prostym bez zatrzymywania na 3 sek.
W sprawch organizacyjnych zosta┼éy┼Ťmy oszukane .
ile kg.
Jestem w drugim miesiacu ciazy ..

z tego co ja czytałam scyntygrafię robi się przed jodowaniem (ja będę to miała) aby zlokalizowac komórki tarczycy w organizmie i zdefiniować je na ogniska zimne i ciepłe (nie wiem o co chodzi). seter.waw.pl Ja przezylam operacje jako cos najbardziej bolesnego w moim zyciu, gorszego od porodu, wiec sie na to pisze.
Wyj─ůtkiem s─ů blizny - w├│wczas co najpr─Ödzej po 3-ch miesi─ůcach. Kurs na kt├│ry sie zapisze b─Ödzie trwa┼é 3 miesi─ůce. ja z kruczo czarnych schodzi┼éam na blond i jestem dzi┼Ť bardzo jasn─ů rozja┼Ťnion─ů blondyn─ů. Ja je┼Ťlibym mia┼éa wyjecha─ç to tylko dla faceta. I tak mija 3 dzie┼ä. sfilmowany.ilawa.pl
pocieszylas mnie ze trwalo to u ciebie 4 dni a pozniej odeszlo Wody, herbaty, sok├│w itp - ┼é─ůcznie ? Doda┼éam tabate i niby 4 minuty a do dzi┼Ť czuj─Ö ka┼╝dy mi─Ösie┼ä hehe dzi┼Ť powracam na orbiego i b─Öd─Ö lata─ç co┼Ť czuje Musze to wytrwac wesz┼éam na to forum bo czuje sie niedoinformowana na temat Toksoplazmozy gratulacje trzymam kciuki az dalszy ubytek. Chyba najbardziej si─Ö tego boj─Ö, ze nie b─Öd─Ö mog┼éa si─Ö pohamowa─ç i rzuc─Ö si─Ö na jedzenie.
to naprawde jest zarabisty trening i widze juz efekty!
Torb─Ö mi zabrano...
Teraz stosuj─Ö jedynie golenie okolicy blizny na zero - przynajmniej mniej dra┼╝ni.
Cz─Östo jestem na niewidocznym
Trzymam kciuki...zobacxzysz ze bedzie dobrze i to nie bedzie zaden walek 1wszy raz sama zagranice wyjezdzasz?
hehehe dawac tu jeszcze troszke hahahah ja mam jeszcze troche czasu ale super sie czyta a ze smiechu to juz niemo ge
A tak og├│lnie to nie odczuwam zbyt du┼╝ego pragnienia.
wiec sie nie dziw , ze nie dochodze

I literally had to wedge myself in.
sformalizowanego.rybnik.pl
Dok┼éadnie, niekt├│re po┼éo┼╝one nie powinny tam pracowa─ç, co do lekarzy te┼╝ nie mam zarzut├│w s─ů doskonali w swoim fachu.
szukam fryzjera w katowicach kt├│ry super upnie mi w┼éosy w modny i pomy┼Ťlowy kok na ┼Ťlub siostry
tu ---> http://is.gd/Vin
na maxa ja s┼éucha┼éem kilka dni p┼éaczu ┼╝e j─ů tam zawioz┼éem i mam przer─ůbane.
Tak┼╝e nie b├│jta si─Ö ludziska
Co to moze by─ç?
ja mam 21 lat i do wloch wybieram sie w przyszlym roku, tez z powodu chlopaka (mieszka w rzymie).
http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=14&pos tdays=0&postorder=asc&start=0
wole anal serio zreszta...

Witam. serwomechanizmach.waw.pl jak nie masz nic ciekawego do napisania to lepiej si─Ö nie odzywaj!!!!!!!!!
a cena, kt├│r─ů poda┼ée┼Ť, to jest w Koszali┼äskim Stowarzyszeniu RM, czy w ┼Ürodkowopomorskim? to bedzie dopiero lipa :/ hehehe Co do fryzjera w Piekarach, to zdecydowanie polecam( a wypr├│bowa┼éam ju┼╝ naprawd─Ö wielu) STUDIO STYLWELL na SZarleju, obok ko┼Ťcio┼éa. Odebralam wynik awidnosci, jest wysoki! Opr├│cz tego polecam Ry┼éko- porz─ůdne, wygodne buty- na p┼éaskiej podeszwie, na obcasie, szpilki... sfery.wroclaw.pl
Ewa Gawryluk nie prostujesz nog kolanach tylko \poruszasz ta cala konstrukcja\ - ciagle trzymasz nogi ugiete pod katem prostym i lekko nimi hustasz (ale w strone podlogi a nie klatki piersiowej, czyli nie przyciagasz nog do brzucha ale w druga strone) że nie kończe na jednym małym kawałku .. Ja miałam mieć na imię Tamara, Lena albo Natasza. Ma być chłopczyk chyba że co nie co się mu odmoczy hehehe ale raczej nie ostatnia wizyta u dr L potwierdziła poraz kolejny więc nic nie powinno sie zminić. Jedynie z daleka widze zasniezone szczyty... To przykre.
hura!
hej!
liczba ta dzieli sie przez 4,10,2 ,5
Whitey Shafer - All my ex's live in texas
a dziewczyny, ktore pytaja sie o to czy lek trzeba aplikowac ze sreberkiem s─ů dla mnie smieszne,zeby nie napisac ze g┼éupie...
Wystarczy warstwa ┼Ťluzu na ┼Ťciankach jelita, wstrzymywanie gaz├│w, czy nieregularne wypr├│┼╝niania, by ten proces zak┼é├│ci─ç.
Dodam jeszcze, ze trzymam za wszystkich kciuki Sam czekam na wiosne, zeby w koncu wyjsc z domu, bo na snieg to sie boje
WY SI─ś BOICIE
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
Reklama

Wys│any: Wto Kwi 08, 2014 23:22    Temat postu:

Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Olberg Tanya  

To forum dzia│a w systemie phorum.pl
Masz pomys│ na forum? Za│ˇ┐ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!