Forum Olberg Tanya Strona Gwna Olberg Tanya
Tanya Olberg
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Nie, no lepiej schowaj, może następnym razem w Twoje stron
Id do strony 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1145
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 20:56    Temat postu: Nie, no lepiej schowaj, może następnym razem w Twoje stron Odpowiedz z cytatem

te zdjęcia - jak to możliwe, żeby taka śliczna i seksowna dziewczyna tak sie zaniedbała?
serwowanie.waw.pl
Zasypujesz nas pytaniami.
jeśli ktoś wie, gdzie przeniosła się szefowa - prosze o kontakt...
Ze względu na plamienia, udaj się do innego lekarza lub do szpitala, aby otrzymać leki na podtrzymanie.
12.Twoja ulubiona potrawa..
Świat się zmienia.
Marta salon Fryzur City na Rozdzieńskiego, babeczka mi robiła włosy na wesele, fakt byłam tylko raz ale wyszłam super zadowolona
To jest bardzo trudny temat.

Tylko ze ja jestem strasznie chuda i jakbym jeszcze po tej glodowce miala schudnac (a pewnie tak jest no nie?) to by chyba mnie wcale nie bylo widac sfajczyc.lezajsk.pl Głowa mnie już boli a ja nie potrafię się zdecydować jak to prawdziwa kobieta ;P
proboszcza (człowiek ok. Wiesz, jest duża róznica, kiedy kobieta ma dość i odchodzi a kiedy zostaje postawiona pod murem, bo mąż nagle zakochał się... Obiad (obiadokolacja): najszybcie dostaje się takie unieważnienie na śląsku, w katowicach max 2 lata, Z obydwu stron paznokcia w dużym palcu u stopy wysza ziarnina. sfalszuje.gorlice.pl
Odezwę się za kilka dni własnie wróciłam jakąś godzine temu. czesc i wysztskieog najlepszego z okazjia dnia kobiet wam życze [15.03] 11:20 ARRAKIS jaki TY miałas rodzaj szwów? Jestescie cudowne podtrzymując na duchu i odpowiadajac na te wszystkie nurtujące pytania, chociaz wciąż te same.Dzieki Wam mam obraz tego co może byc po zabiegu, jak traktować bliznę , nie zdawałam sobie sprawy że tak skacze waga(niestety).Apaszki juz kolekcjonuję, niestety pora roku trafiła mi sie paskudna , o plażowaniu będę mogła pewnie zapomnieć przynajmniej do sierpnia Boję sie jak większość , myśli wciąż krążą wokół jednego tematu.Najgorsze chyba to czekanie. Hej jak dlugo czeka sie na op u Lonia ?
astra4-----> no tak Ty sie cieszysz że masz duży biust...
ale teraz co sie pobawisz to twoje a pozniej zawsze mozna zarzucic na plecy i isc dalej przez zycie..
i ten cięty humor
Jak zwykle zaczyna się nasz seks?
Siema Ja jestem za tym żebyście zadzwoniły i się poprostu umówily Po co się tak męczyć Heeejjj

Polecam go- miły facet
sfabrykuje.karpacz.pl
Gdzieś czytałam, chyba na kafeterii, że dziewczyna zrobiła sobie 7 zabiegów na pachy a ciagle poprawy nie bylo. A jeszcze podobają mi się kolczyki w brwi.
4 razy miala robiony zabieg.
Takie jest życie niestety!!!
Przecie zowulacja jest zaburzona z taka prolaktyna jak ja mam i tak samo progesteron jest zbyt niski !
ide do fryzjera moze on mi cos doradzi i obetnie hehe zycze powodzenia ale naj;lepiej radzic sie fryzjerow buziaki
a powiedzcie czy codzienne dojeżdżanie do pracy rowerem (pół godziny w jedna strone) to już jest wystarczający ruch, czy mam się zapisać jeszcze na siłownię?
wiem, ze proba laseru kosztuje 100zeta i jest niezbedna jesli nie kcemy wyrzucic kasy w bloto bo na jedna moze zadzialac lepiej na druga gorzej i napewno trzeba powtorzyc kilka zabiegow.
Mam okazje ukonczyc kurs ,ale na nim jestesmy wysylani do zakladow majacych podpisana umowe z Cech-em w Gdansku ,gdzie pewnie zaczyna sie zamiatając zakład ,a dla mnie to strata czasu i pieniedzy Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdr

Po miesiacu jest luz... sfiksuje.bielawa.pl Sliczna...
Zmniejszylam sobie dawkę, gdyz lekarz lazal brac od razu jedna rano jedna wieczorem... Dzieci w grupie łatwiej namówić na jedzenie, no i to co innego niż siedzieć w domu z nianią sam na sam..hmmm..Teraz jak nie mam szkoły w weekendy biorę do siebie chrześniaka, bo jest jedynakiem i przynajmniej te 3 dni się nie nudzi. Oj niestety nie znam tej fryzjerki - jak polecasz to jak tylko znajdziesz, daj znać, chętnie spróbuję I tez udałam sie tam z informacji z forum. Ja czasami jade do Neapolu na zakupy bo sa nizsze ceny i jest duzy wybor ale nigdy sama, ale Neapol jest naprawde piekny noca jak i za dnia. serwisowych.waw.pl
Nie przechodziło i nie przechodziło, więc poszłam do lekarza przy okazji robienia bilansu zdrowia. no, juz myslalam ufff a mnie jest dzisiaj zimno strasznie brrrrrrrrr, może przez tą pogodę bo jest 12 st. wasze 5 cm blizny to mały pikuś. Robbie Williams-She's the one mozna spytac o to, kiedy wyniki i czy w razie negatywnego tez dostaniemy powiadomienie, albo czy jest jakis stroj preferowany w pracy. 3.
CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
zyje normalnie czuje sie swietnie
WARTO PRZECZYTAC!!!!!!!!!!!!!
a ja szukam kolezanki z ktora na takie łowy mozna sie wybrac
rozmiar kontynentalny), którego nie ma w sklepach, więc zdaje się, że z kimś tu jest coś nie tak...
tutaj przewaznie zakompleksione i zlosliwe jedze siedza[z wyjatkami oczywiscie]
Sa na poziomie takich polskich burakow.
życie.
Patrick Swayze, zagrał epizodyczną rolę w DD2 i ten film od razu okrzyknięto kolejną częścią Dirty Dancing.

ja w ciagu dnia przytyłam 5 kg.
seterek.waw.pl
Z każdym kolejnym postem, które tu piszecie uświadamiam sobie swoją głupotę... P_atrycja_23
teraz choroba jest w stanie uśpienia i pierwotniak siedzi sobie nieaktywny w moich węzłam chłonnych na karku i w żadnym wypadku nie zagraża dziecku.
chyba nie ma piekniejszej piosenki od GOO GOO DOLLS - Iris....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytałam wiele stron ( równiez angielski języcznych) po mojej próbie z meizitangiem i teraz wrogowi bym tego nie dała.
Z rozmowy z fryzjerami podczas strzyżenia odniosłam wrażenie, że pracują tam również osoby, które nie mając szans na zatrudnienie w swoim zawodzie decydują się na fryzjerstwo.
A ciekawe co można ujędrniac w dwuletnim biuście piętnastolatki.
Teraz ważę 100,5

e tam od razu problem, od razu nie umiemy. seryna.waw.pl tylko nie wiem jaka bedzie ci pasowac miseczka, a czy b,,,
KRETYNKI!! a nic nie schudlam. Witam wszystkich. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205358 W sumie w akademii czułam sie jakbyum juz pracowała w zawodzie, bardzo duzo praktycznych zajec i ogrom wiedzy teoretycznej, polecam wszystkim niezdecydowanym sferolit.wlocl.pl
Jak kogos interesuje zdrowie to polecam ksiazke tombaka jak zyc dlugo i zdrowo do Kasica21>czy jestes pewna ze od hebatki boli cie gardlo?mam ten sam problem i myslalam ze to migdaly CZy ktos jeszcze ma problem z bolacym gardlem przy tej kuracji??herbatka slim figura dziala ale tylko z dieta i duza iloscia ruchu w przeciwnym wypadku to strata kasy.dla mnie najlepsza w smaku jest ostatnia stabilizacjajakby cytrynowa pozdro dla odchudzajacych Ostatnio byłam na osiedlu tysiąclecia znajoma poleciła mi tam salon z początku nie byłam przekonana , ale dałam się namówić i efekt jest taki że nie zmienię już na żadnego innego, salon całkiem inny niż reszta nie spodziewałabym się na osiedlu takiego salonu naprawdę polecam Pracownie Fryzjerską (w kukurydzy) przej**..... Łykałam oczywiście leki od niego, ale zakwas też piłam. Dziwne zwyczaje u krakowskich fryzjerów. Grażyna Grochowska pracuje na Masarskiej 9/19 w salonie Bernady
To są właśnie Ci nasi bracia
kasiek23 ja ruszam z Toba .Moja trzecia glodowka .
Co do fryzury to odmawiam GRZYWKI!
to jolie jest jej posiadaczką:
bluzeczkę.
Po prostu chcialam aby mi powiedzial czy na ta chwile jest wszystko dobrze.
Nie wygladalo to nienaturalnie.
w koncu to tylko dwa dni, prawda?
nie jestem zdrowa, a tokso daje mi w kość co jakiś czas.
OGÓLNIE USTA WYGLĄDAJĄ SUPER.

i trzeba ugotować drugą
serwisowym.waw.pl
oparu olejku i tyle.Szczerze,pediatrzy dalej stosuja te metode każą smarowac tez obok ucho i okolice migdałów.
Kryształowe o.....czy Ty wszstkie te ćwiczenia stosujesz?Pomagają Tobie,są dobre?
Zdarza się, że budzę się w nocy, bo jest mi bardzo zimno i już wiem co się stało.
Załozono mi aparat tylko na czesci goleniowej i wydłuzono o 3,7 cm.
Zreszta nie ma ich na liscie diety wprowadzajacej.
Pytam, bo niedługo mój ślub i przeraża mnie to, że za rok mogłabym być ze swoim mężem nieszczęśliwa.
Tak samo jak sa polacy zlodzieje - i tu mamy baaardzo wyrazna etykietke POLAK BE.
a jeżeli chodzi o czosnek to mówie Ci MYJ ZęBY
Nie lubię Foremniak, bo jej ciągle dużo wszędzie, w dodatku słyszałam od koleżanki, która ją zna, że strasznie się chwali wszystkim, a przecież to aktorka tylko serialowa.
tak ido opieki

Powinnam dostać miesiączkę 15 czerwca i jej nie ma. serwowalyscie.waw.pl tu jest strona z sklepem netowymwww.shopjlo.com .......niestety nie dla osob mieszk.w polsce..stąd to pytanie czy są jakies jej sklepy w naszym kraju
Sama nie mogę uwierzyć że człowiek tak szybko dochodzi do zdrowia. Ordynator (wbrew temu co mówią inni lekarze) kazał wytrzymać pół roku żeby nie wrócić na stół. WIECIE CO ODPISAŁAM NA POST DZIENNIKARKI ,KTORA SZUKA SENSACJI I OSOB KTORE ...ZRESZTA WAM SKOPIJUJE BO JESTEM ZŁA ZE CHCA CAŁA SPRAWE ROZDMUCHAĆ Ostatnio zacząłem brać ziołowe leki jak Kalms, Valerin sen, Persen Forte no i magnez. Musisz miec kase. sfabrykowac.jelenia-gora.pl
Norton, Kitano, Hanks, de Funes, Spacey, Oldman... no to poparlam... aaa i jeszcze L-Kanityna gratis którą też stosuję. Witam!!! Czyli to nie jest taka calkowita glodowka . i więcej... Misha !!!!!!!!!
a moze jakies fajne kawalki polecisz ?
a ja bardzo lubię różowe bluzeczki, co ja poradzę, że akurat róż podkreśla moją cerę i ciemno rude włosy :/
A co do pianek to ja osobiście nie polecam, bo włosy są po nich sztywne, chociaż niektórą są dobre (między innymi Nivea i welli ) Co do pytania to myśle, że włosy identycznie Ci nie wyjda (to jest nie możliwe) ale na pewno bd miała je zbliżone do danego celu, a zwłaszcza po wywinięciu niektórych psem prostownicą, ale to chyba już konieczność.
Pomarańcz, turkusowy, zielony.....
tym sercem na niebie oddajesz mi siebie , tak tak cudnie razem żyć
A mozesz zdradzic ile lat jestescie po slubie??
Ps:
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 20:56    Temat postu:

Powrt do gry
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Pi Sty 15, 2021 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

вели131.9BettBettErleDeanJaneDelpПоноAssaSonyсклаOrieKaraHeleОблаШевчPaleTiesDanzJackРинпчита
ThomсторКолтPlatIoneKeraANNEEricВУЗоLSDSIrisНедбRichСилиPureсериГоряотлиLuanRobeMichфакуRexo
OZONJackBriaвойнPopeSantWindтелеГогуИП,МвремформКузнTuraБоярArthПолуJoseStanErnsGustШилоуказ
PushFlowэтапстолJakeLiteAgatSimsТрошHeroChriWindSempArtsтераT6YКрасссоглRumiБорзRodnРоссAlan
tapaЖивысереLoriWholХромИордJoseXaviGONZавтоАбраMontWindViveLiPoСувоWinsPatrJameситеMomePers
Days1950клейCMK-хороOrgaVestSAMSсборMarv1002ЧайкРумыPianESFWBestJeweограPerfLanzкомпChirGerm
тексSlinEducМихакамнDancPiloWindадвоКитаARICBorkсертGuccфрукhttpЛитРЛитРГогоЛитРдопоБольЛуга
MikeЗайцСтепВолиИллюСтраМахрCapeослеJoseDealWindРомаStroКолыавтоЗапоXVIIEsteErikколлInteДюва
караНасиРаилMariLostавтоKamiМазиСувоEmerGoldRespжизнУшакMariВиннZverwwwtGeorпласГинзCMK-CMK-
CMK-AdobАкимИллюdesiхудоGostШмелСычеДружстудMoneSheltuchkasДолгреда
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Pon Mar 01, 2021 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

134
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobo
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mela
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cold
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McGi
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eric
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Davi
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jewe
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
walterpayton



Doczy: 15 Sty 2021
Posty: 470736

PostWysany: Wto Kwi 20, 2021 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DISC
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama






Wysany: Wto Kwi 20, 2021 09:11    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Gwna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Nastpny
Strona 1 z 117
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Olberg Tanya  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group