Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna Olberg Tanya
Tanya Olberg

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Nie, no lepiej schowaj, mo┼╝e nast─Öpnym razem w Twoje stron

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
jedantri

Do│▒czy│: 04 Sty 2014
Sk▒d: Denmark

PostWys│any: Wto Kwi 08, 2014 20:56    Temat postu: Nie, no lepiej schowaj, mo┼╝e nast─Öpnym razem w Twoje stron Odpowiedz z cytatem

te zdj─Öcia - jak to mo┼╝liwe, ┼╝eby taka ┼Ťliczna i seksowna dziewczyna tak sie zaniedba┼éa?
serwowanie.waw.pl
Zasypujesz nas pytaniami.
je┼Ťli kto┼Ť wie, gdzie przenios┼éa si─Ö szefowa - prosze o kontakt...
Ze wzgl─Ödu na plamienia, udaj si─Ö do innego lekarza lub do szpitala, aby otrzyma─ç leki na podtrzymanie.
12.Twoja ulubiona potrawa..
Świat się zmienia.
Marta salon Fryzur City na Rozdzieńskiego, babeczka mi robiła włosy na wesele, fakt byłam tylko raz ale wyszłam super zadowolona
To jest bardzo trudny temat.

Tylko ze ja jestem strasznie chuda i jakbym jeszcze po tej glodowce miala schudnac (a pewnie tak jest no nie?) to by chyba mnie wcale nie bylo widac sfajczyc.lezajsk.pl Głowa mnie już boli a ja nie potrafię się zdecydować jak to prawdziwa kobieta ;P
proboszcza (cz┼éowiek ok. Wiesz, jest du┼╝a r├│znica, kiedy kobieta ma do┼Ť─ç i odchodzi a kiedy zostaje postawiona pod murem, bo m─ů┼╝ nagle zakocha┼é si─Ö... Obiad (obiadokolacja): najszybcie dostaje si─Ö takie uniewa┼╝nienie na ┼Ťl─ůsku, w katowicach max 2 lata, Z obydwu stron paznokcia w du┼╝ym palcu u stopy wysza ziarnina. sfalszuje.gorlice.pl
Odezw─Ö si─Ö za kilka dni w┼éasnie wr├│ci┼éam jak─ů┼Ť godzine temu. czesc i wysztskieog najlepszego z okazjia dnia kobiet wam ┼╝ycze [15.03] 11:20 ARRAKIS jaki TY mia┼éas rodzaj szw├│w? Jestescie cudowne podtrzymuj─ůc na duchu i odpowiadajac na te wszystkie nurtuj─ůce pytania, chociaz wci─ů┼╝ te same.Dzieki Wam mam obraz tego co mo┼╝e byc po zabiegu, jak traktowa─ç blizn─Ö , nie zdawa┼éam sobie sprawy ┼╝e tak skacze waga(niestety).Apaszki juz kolekcjonuj─Ö, niestety pora roku trafi┼éa mi sie paskudna , o pla┼╝owaniu b─Öd─Ö mog┼éa pewnie zapomnie─ç przynajmniej do sierpnia Boj─Ö sie jak wi─Ökszo┼Ť─ç , my┼Ťli wci─ů┼╝ kr─ů┼╝─ů wok├│┼é jednego tematu.Najgorsze chyba to czekanie. Hej jak dlugo czeka sie na op u Lonia ?
astra4-----> no tak Ty sie cieszysz ┼╝e masz du┼╝y biust...
ale teraz co sie pobawisz to twoje a pozniej zawsze mozna zarzucic na plecy i isc dalej przez zycie..
i ten ci─Öty humor
Jak zwykle zaczyna si─Ö nasz seks?
Siema Ja jestem za tym ┼╝eby┼Ťcie zadzwoni┼éy i si─Ö poprostu um├│wily Po co si─Ö tak m─Öczy─ç Heeejjj

Polecam go- miły facet
sfabrykuje.karpacz.pl
Gdzie┼Ť czyta┼éam, chyba na kafeterii, ┼╝e dziewczyna zrobi┼éa sobie 7 zabieg├│w na pachy a ciagle poprawy nie bylo. A jeszcze podobaj─ů mi si─Ö kolczyki w brwi.
4 razy miala robiony zabieg.
Takie jest ┼╝ycie niestety!!!
Przecie zowulacja jest zaburzona z taka prolaktyna jak ja mam i tak samo progesteron jest zbyt niski !
ide do fryzjera moze on mi cos doradzi i obetnie hehe zycze powodzenia ale naj;lepiej radzic sie fryzjerow buziaki
a powiedzcie czy codzienne doje┼╝d┼╝anie do pracy rowerem (p├│┼é godziny w jedna strone) to ju┼╝ jest wystarczaj─ůcy ruch, czy mam si─Ö┬ázapisa─ç jeszcze na si┼éowni─Ö?
wiem, ze proba laseru kosztuje 100zeta i jest niezbedna jesli nie kcemy wyrzucic kasy w bloto bo na jedna moze zadzialac lepiej na druga gorzej i napewno trzeba powtorzyc kilka zabiegow.
Mam okazje ukonczyc kurs ,ale na nim jestesmy wysylani do zakladow majacych podpisana umowe z Cech-em w Gdansku ,gdzie pewnie zaczyna sie zamiataj─ůc zak┼éad ,a dla mnie to strata czasu i pieniedzy B─Öd─Ö wdzi─Öczna za odpowied┼║ Pozdr

Po miesiacu jest luz... sfiksuje.bielawa.pl Sliczna...
Zmniejszylam sobie dawk─Ö, gdyz lekarz lazal brac od razu jedna rano jedna wieczorem... Dzieci w grupie ┼éatwiej nam├│wi─ç na jedzenie, no i to co innego ni┼╝ siedzie─ç w domu z niani─ů sam na sam..hmmm..Teraz jak nie mam szko┼éy w weekendy bior─Ö do siebie chrze┼Ťniaka, bo jest jedynakiem i przynajmniej te 3 dni si─Ö nie nudzi. Oj niestety nie znam tej fryzjerki - jak polecasz to jak tylko znajdziesz, daj zna─ç, ch─Ötnie spr├│buj─Ö I tez uda┼éam sie tam z informacji z forum. Ja czasami jade do Neapolu na zakupy bo sa nizsze ceny i jest duzy wybor ale nigdy sama, ale Neapol jest naprawde piekny noca jak i za dnia. serwisowych.waw.pl
Nie przechodzi┼éo i nie przechodzi┼éo, wi─Öc posz┼éam do lekarza przy okazji robienia bilansu zdrowia. no, juz myslalam ufff a mnie jest dzisiaj zimno strasznie brrrrrrrrr, mo┼╝e przez t─ů pogod─Ö bo jest 12 st. wasze 5 cm blizny to ma┼éy piku┼Ť. Robbie Williams-She's the one mozna spytac o to, kiedy wyniki i czy w razie negatywnego tez dostaniemy powiadomienie, albo czy jest jakis stroj preferowany w pracy. 3.
CHC─ś, ┼╗EBY┼Ü WIEDZIA┼ü(A), ┼╗E JEST TO PO TO, ABY UTRZYMA─ć TEN PROGRAM LEGALNYM!
zyje normalnie czuje sie swietnie
WARTO PRZECZYTAC!!!!!!!!!!!!!
a ja szukam kolezanki z ktora na takie łowy mozna sie wybrac
rozmiar kontynentalny), kt├│rego nie ma w sklepach, wi─Öc zdaje si─Ö, ┼╝e z kim┼Ť tu jest co┼Ť nie tak...
tutaj przewaznie zakompleksione i zlosliwe jedze siedza[z wyjatkami oczywiscie]
Sa na poziomie takich polskich burakow.
┼╝ycie.
Patrick Swayze, zagra┼é epizodyczn─ů rol─Ö w DD2 i ten film od razu okrzykni─Öto kolejn─ů cz─Ö┼Ťci─ů Dirty Dancing.

ja w ciagu dnia przytyłam 5 kg.
seterek.waw.pl
Z ka┼╝dym kolejnym postem, kt├│re tu piszecie u┼Ťwiadamiam sobie swoj─ů g┼éupot─Ö... P_atrycja_23
teraz choroba jest w stanie u┼Ťpienia i pierwotniak siedzi sobie nieaktywny w moich w─Öz┼éam ch┼éonnych na karku i w ┼╝adnym wypadku nie zagra┼╝a dziecku.
chyba nie ma piekniejszej piosenki od GOO GOO DOLLS - Iris....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytałam wiele stron ( równiez angielski języcznych) po mojej próbie z meizitangiem i teraz wrogowi bym tego nie dała.
Z rozmowy z fryzjerami podczas strzy┼╝enia odnios┼éam wra┼╝enie, ┼╝e pracuj─ů tam r├│wnie┼╝ osoby, kt├│re nie maj─ůc szans na zatrudnienie w swoim zawodzie decyduj─ů si─Ö na fryzjerstwo.
A ciekawe co mo┼╝na uj─Ödrniac w dwuletnim biu┼Ťcie pi─Ötnastolatki.
Teraz wa┼╝─Ö 100,5

e tam od razu problem, od razu nie umiemy. seryna.waw.pl tylko nie wiem jaka bedzie ci pasowac miseczka, a czy b,,,
KRETYNKI!! a nic nie schudlam. Witam wszystkich. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205358 W sumie w akademii czułam sie jakbyum juz pracowała w zawodzie, bardzo duzo praktycznych zajec i ogrom wiedzy teoretycznej, polecam wszystkim niezdecydowanym sferolit.wlocl.pl
Jak kogos interesuje zdrowie to polecam ksiazke tombaka jak zyc dlugo i zdrowo do Kasica21>czy jestes pewna ze od hebatki boli cie gardlo?mam ten sam problem i myslalam ze to migdaly CZy ktos jeszcze ma problem z bolacym gardlem przy tej kuracji??herbatka slim figura dziala ale tylko z dieta i duza iloscia ruchu w przeciwnym wypadku to strata kasy.dla mnie najlepsza w smaku jest ostatnia stabilizacjajakby cytrynowa pozdro dla odchudzajacych Ostatnio by┼éam na osiedlu tysi─ůclecia znajoma poleci┼éa mi tam salon z pocz─ůtku nie by┼éam przekonana , ale da┼éam si─Ö nam├│wi─ç i efekt jest taki ┼╝e nie zmieni─Ö ju┼╝ na ┼╝adnego innego, salon ca┼ékiem inny ni┼╝ reszta nie spodziewa┼éabym si─Ö na osiedlu takiego salonu naprawd─Ö polecam Pracownie Fryzjersk─ů (w kukurydzy) przej**..... ┼üyka┼éam oczywi┼Ťcie leki od niego, ale zakwas te┼╝ pi┼éam. Dziwne zwyczaje u krakowskich fryzjer├│w. Gra┼╝yna Grochowska pracuje na Masarskiej 9/19 w salonie Bernady
To s─ů w┼éa┼Ťnie Ci nasi bracia
kasiek23 ja ruszam z Toba .Moja trzecia glodowka .
Co do fryzury to odmawiam GRZYWKI!
to jolie jest jej posiadaczk─ů:
bluzeczk─Ö.
Po prostu chcialam aby mi powiedzial czy na ta chwile jest wszystko dobrze.
Nie wygladalo to nienaturalnie.
w koncu to tylko dwa dni, prawda?
nie jestem zdrowa, a tokso daje mi w ko┼Ť─ç co jaki┼Ť czas.
OGÓLNIE USTA WYGLĄDAJĄ SUPER.

i trzeba ugotowa─ç drug─ů
serwisowym.waw.pl
oparu olejku i tyle.Szczerze,pediatrzy dalej stosuja te metode ka┼╝─ů smarowac tez obok ucho i okolice migda┼é├│w.
Kryszta┼éowe o.....czy Ty wszstkie te ─çwiczenia stosujesz?Pomagaj─ů Tobie,s─ů dobre?
Zdarza się, że budzę się w nocy, bo jest mi bardzo zimno i już wiem co się stało.
Załozono mi aparat tylko na czesci goleniowej i wydłuzono o 3,7 cm.
Zreszta nie ma ich na liscie diety wprowadzajacej.
Pytam, bo nied┼éugo m├│j ┼Ťlub i przera┼╝a mnie to, ┼╝e za rok mog┼éabym by─ç ze swoim m─Ö┼╝em nieszcz─Ö┼Ťliwa.
Tak samo jak sa polacy zlodzieje - i tu mamy baaardzo wyrazna etykietke POLAK BE.
a je┼╝eli chodzi o czosnek to m├│wie Ci MYJ Z─ÖBY
Nie lubi─Ö Foremniak, bo jej ci─ůgle du┼╝o wsz─Ödzie, w dodatku s┼éysza┼éam od kole┼╝anki, kt├│ra j─ů zna, ┼╝e strasznie si─Ö chwali wszystkim, a przecie┼╝ to aktorka tylko serialowa.
tak ido opieki

Powinnam dosta─ç miesi─ůczk─Ö 15 czerwca i jej nie ma. serwowalyscie.waw.pl tu jest strona z sklepem netowymwww.shopjlo.com .......niestety nie dla osob mieszk.w polsce..st─ůd to pytanie czy s─ů jakies jej sklepy w naszym kraju
Sama nie mog─Ö uwierzy─ç ┼╝e cz┼éowiek tak szybko dochodzi do zdrowia. Ordynator (wbrew temu co m├│wi─ů inni lekarze) kaza┼é wytrzyma─ç p├│┼é roku ┼╝eby nie wr├│ci─ç na st├│┼é. WIECIE CO ODPISA┼üAM NA POST DZIENNIKARKI ,KTORA SZUKA SENSACJI I OSOB KTORE ...ZRESZTA WAM SKOPIJUJE BO JESTEM Z┼üA ZE CHCA CA┼üA SPRAWE ROZDMUCHA─ć Ostatnio zacz─ů┼éem bra─ç zio┼éowe leki jak Kalms, Valerin sen, Persen Forte no i magnez. Musisz miec kase. sfabrykowac.jelenia-gora.pl
Norton, Kitano, Hanks, de Funes, Spacey, Oldman... no to poparlam... aaa i jeszcze L-Kanityna gratis kt├│r─ů te┼╝ stosuj─Ö. Witam!!! Czyli to nie jest taka calkowita glodowka . i wi─Öcej... Misha !!!!!!!!!
a moze jakies fajne kawalki polecisz ?
a ja bardzo lubi─Ö r├│┼╝owe bluzeczki, co ja poradz─Ö, ┼╝e akurat r├│┼╝ podkre┼Ťla moj─ů cer─Ö i ciemno rude w┼éosy :/
A co do pianek to ja osobi┼Ťcie nie polecam, bo w┼éosy s─ů po nich sztywne, chocia┼╝ niekt├│r─ů s─ů dobre (mi─Ödzy innymi Nivea i welli ) Co do pytania to my┼Ťle, ┼╝e w┼éosy identycznie Ci nie wyjda (to jest nie mo┼╝liwe) ale na pewno bd mia┼éa je zbli┼╝one do danego celu, a zw┼éaszcza po wywini─Öciu niekt├│rych psem prostownic─ů, ale to chyba ju┼╝ konieczno┼Ť─ç.
Pomarańcz, turkusowy, zielony.....
tym sercem na niebie oddajesz mi siebie , tak tak cudnie razem ┼╝y─ç
A mozesz zdradzic ile lat jestescie po slubie??
Ps:
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
Reklama

Wys│any: Wto Kwi 08, 2014 20:56    Temat postu:

Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona G│ˇwna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Olberg Tanya  

To forum dzia│a w systemie phorum.pl
Masz pomys│ na forum? Za│ˇ┐ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!