Forum Olberg Tanya Strona Główna Olberg Tanya
Tanya Olberg
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

a ja nie wiem co z soba zrobic...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 122, 123, 124  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Główna -> riecredgana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1145
Skąd: Denmark

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 16:37    Temat postu: a ja nie wiem co z soba zrobic... Odpowiedz z cytatem

42.Simple Plan - Untitled
sfilmuj.jgora.pl
czy ktos zna Salon urody Danuta Gola,na Słowackiego?przejezdzam tamtedy czesto i zawsze sie zastanawiam co to za miejsce??Jesli znacie opinie to prosze podzielcie sie,moze tam czai sie jakis godny polecenia fryzjer
- w biuście ma tyle co A.Kręglicka, E.Tylecka i R.Jonek
GŁOWA DO GÓRY WSZYSTKO SIE UŁOŻY I JESZCZE BĘDZIECIE NAJSZCZĘŚLIWSZE KOBIETKI POD SŁOŃCEM TAK JAK JA TERAZ
GLU negative
W wieku 6 lat - zabieg ratujacy mi zycia, pamiatka ok 30 cm blizna od lopatki po klatke piersiowa
Od kiedy nosze prawidlowo dobrany rozmiar, kompleksy zniknely.
Apropo grzywki.Ja też mam kręcone włosy,a zrobiłam sobie grzywkę.Prostuję ja lub spinam spinkami do góry,a gdy zdejme wsówki,jest prawie prosta.Jednak nie trzyma sie tak trwale jak po prostownicy.Tak więc dbam o nią w szczegółności,nawilżam,odżywkami bo szybko sie przesusza.Ale przy sprężynkach,prosta grzywka daje super efekt.Tylko trzeba poświęcić trochę czasu.Ja gdy nie mam czasu,np.gdzies jade,zawsze biore ze sobą wsówki.W razie deszczu-czapka z daszkiem i po kłopocie.Jeśli jednak się skręci (np.od potu w lato-trzeba to brac pod uwagę),do akcjii wkraczaja wsówki.I zaczesuje albo na bok,albo do góry.
To na pewno jest fajna zabawa dla dziecka, ale czy zdrowa?
W ten sposob bedziesz wiedziec, co jest oczekiwane i czy jestes na tyle dobra, zeby taki test pozytywnie przejsc.

kaĹźda choroba dziecka to szok sfilcowal.bydgoszcz.pl a moze od orbitreka lepsza jest gazela ,tz chodziarz,lub wioslarz.przymierzam sie do kupna ale nie wiem po ktorym urzadzeniu mozna pozbyc sie wlasnie brzucha i boczkow ,moze cos doradzicie?
Nie chciałam dać ani bardzo wymyślnego imienia typu Kewin, ani bardzo popularnego typu Kubuś czy Kacper. aż się wytrzymac nie da dajcie jakis odswierzacz bo smierdzi mi tu tymi Nikolami czy srolami ;d ja mam na imię Beatrycze ... Chciałabym sprostować pewną wypowiedź,którą parę miesięcy temu napisałam. No ale widocznie tak musi byc... A tu na zachętę setki wypowiedzi dziewczyn, które rozmiar już zmieniły: serwujacym.waw.pl
Hej wszystkim. nie mam wrastajacego paznokcia ale tez mam problem z dzikim miesem Jak ja kocham to łażenie po biurach Ale w sierpniu jeszcze jedzie na kolonię w Bieszczady i mają fakultatywną wycieczkę do Bardejowa do aquaparku, więc jest potrzeba odgórna Najpierw zabił mu rodzców, później przez niego zginął Syliusz (swoją drogą bardzo ciekawi mnie ta zasłona w Departamencie Tajemnic) no i teraz jeszcze Dimbledore. Od jakiegoś czasu nie przespałam ani jednej całej nocy! martka--->może masz rację, że warto zaiwestować w profesjonalistę. Nie wiem co dalej
Z Wawelskiej się wyleczyłam.
Az trafiłam na ulicę słowackiego w K-ce przypadkiem i byłam tam juz kilka razy i wychodze zawzze tak samo zadowolona ta kobieta potrafiła mi nawet zrobic grzywke i to sensownie wygladało.
Najlepszy ale najwolniejszy niestety sposób na kalafiora to codzienna dawka wysiłku fizycznego woda i masaże
Koncza z ekstra kg i poczuciem winy.
Na końcu mojej wiyty we wloszech po prostu obiecalismy sobie,ze jesli w przeciagu 3 lat nie załozymy rodziny, umuwimy sie w jakimś miejscu na swiecie i spędzimy troche czasu razem....

Chciałabym spróbować u kosmetyczki tylko nie wiem gdzie iść.
sfinansowanie.lebork.pl
Tutaj masz wyniki moich poszukiwań: W końcu chciałam aby moje włosy były w całości jednego naturalnego koloru.
zaloguj sie na ich stronie, wowczas masz chyba 30 smsow na miesiac i mozesz je wysylac rowniez za granice, takze do Irlandii zaczynajac od +353....
slonceeeeee----popieram
Nie ma recepty i trzeba uczyć się na blędach, ważne aby ich nie powielać.
jestem załamana,chce wrócić do dawnego koloru>średni blon ...czy mam iśc do fryzjera zciągać kolor czy są inne sposoby ????
Muszę znów zgłosić się do fachowca bo pojawiły się problemy.
FRYZJER STYLISTA
mi też coś strzeliło do głowy i z blond mam czarne na początku dobrze sie czułam w tym kolorze a teraz nie mogę patrzeć na siebie czy ta fryzjerka mogła by mi podać domowy sposób?
ok już piszę

Chociaz takie troche dziwne uczucie bo widzę trochę inaczej. setnicy.waw.pl I co robić żeby się lepiej kręciły.
zastanawia mnie czy wiek ma jakis wplyw na wasze odpowiedzi ! Nie wiem czy badania hormonalne to jest pewnik, ale w przypadku ryzyka raka szyjki macicy warto zrobić sobie badanie kolkoskopie która jest bardzo dokładne i wyprzedzająca zagrożenie i tutaj wspomniany parę postów wyzej dr Świdrak z Komandorskiej jest wart polecenia, bo robi te badanie W zasadzie jeszcze chodzi (zostały jej dwa tygodnie). coś w tym stylu.... Inaczej może wdać się zakażenie! sfinalizowac.karpacz.pl
Teraz mogę siedzieć w szkole i nie myśleć o tym, że mój brzuch głośno pracuje i musze zaraz na kibelek... m slychac?http://www.youtube.com/watch?v=rJdqXktIkz8Do zobaczenia.Buy Boję się pająków jak holera (przepraszam za wyrażenie), kiedyś oglądając wieczorem przy zgaszonym świetle na kompie film to w pewnym momencie zobaczyłam na ścianie niedaleko kompa takiego ogromnego ciemnego pająka. no faktycznie nie pomysalem o tym Dzisiaj idę do babci . Forumwww.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Ja też mam orbitreka od jakiś dwóch miesięcy.
Czy lewatywa zrobiona np pod koniec tygodnia, przy normalnym odżywaniu też ma rację bytu?
2 kawy -2g
kazdego rana pije rano albo maslanke albo jogurt z siemieniem lnu mielonym,ziemniakow nie radzilabym ale moze niech inne dziewczyny napisza,bo one chyba jadaja cos dodatkowo a ja jade tylko na zupie
mam prosbe,
W dzień chłopaki śpią 3 godziny i ja z nimi.
po trzecie, teoria o siedmiu partnerach??
Wieczorkiem gril i chłodny browarek, fajna muzyczka i dziewczyny żyć nie umierać!!!
Bo ty masz ją na twarzy, w ruchomym miejscu, więc nawet mogą się nie zgodzić na taką operację bo tu nawet szew kosmetyczny się prawdopodobnie rozejdzie.

Otoz jestem masazysta jednak moja praca jest nietypowa, poniewaz zajmuje sie leczeniem kregoslupa za pomoca masazu.
setnej.waw.pl
Jakiś czas temu pojawiła sie piosenka spiewana przez młode dziewczyny(chyba japonki) shanadoo-my samurai.
Miałem juz kilka razy wrastający paznokieć, który sobie sam wyciąłem, jednak zaczęło mi się nieźle babrać to wszystko i w końcu poszedłem do dermatologa który stwierdził u mnie ziarnine, chodziłem kilka razy na zabieg zamrażania i ziarnina zeszła oraz moje problemy znikły na kika lat.
nie czepiaj sie kolezanko lub kolego kim kolwiek jestes szczegolow!!
co jest rzadkościa wsród tnacerzy
Mi brakuje do szczęscia jakieś 7 kilo, chcę miec 5 z przodu i wystarczy.
Jeśli sobie dajecie szanse na poprawki to dajcie ją innym.
zrobiłam- jedna kreska
żeby wkońcu zasnąć ?

Od ok 5 miesiąca ucieka jej oko, ale czytałam, że powinno się do roku unormować. sfilcowanie.bytom.pl wczytuję się w Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, czy tym razem nam się udało.
z Dancewicz plan wykonany: A smaków maja duuuzo, banan, truskawka, wiśnia chociaz dziwnie byłoby chyba ssac fiutka w takim kapturku to tak jakby sobie załozyc rekawiczke lekarską i ssac palca taka szybka zwawa nie orginal PAT BONE nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek sfinalizowania.kepno.pl
separacja od rozwodu w orzekaniu różni się tylko tym, że przy rozwodzie rozkład więzi małżeńskich musi być trwały i NIEODWRACALNY a przy separacji ma być \tylko\ trwały A więc witaj konspiracja Witajcie wszystkie zauroczone Konspiracja jesteś dziś pewnie piękna (kosmetyczka) i zgrabna (aerobik) jeszcze jak skoczysz na odpowiednią Mszę to będziesz uśmiechnięta od ucha do ucha Od Bożego Narodzenia to już trochę minęło , musisz sprawdzić, czy coś się zmieniło???? nich najlepsze... billy ocean-get outta my dreams,get into my car od wspólnych znajomych, którzy mieszkają prawie obok niego. To jest kwestia wyboru 2.
ja wiem , ze organizm pamięta długo poprzednią wagę, dlatego się boję zacząc normalnie jeść.
Może włosy tez;D
i tez sie szykuje na popreawke i wieksze wkladki ok 400cc prosze podaj mi namiary na tego lekarza ktory poprawial tej lasce .moj nr gg 2598845
cały album Catch The Catch 1986 , z Welcome To The Heartbreak Hotel największe wrażenie wywarło na mnie Heaven And Hell ale pod taki drugi Catch The Catch podciągam Like A Hurricane z 1987 ;> a najlepszy duet to czywiście Thomas Anders i Dieter Bohlen czy jak kto woli Modern Talking te ich hity nigdy mi się nie znudzą , ogólnie mam słabość do \\\Brother Louie\\\ , \\\Atlantis Is Calling\\\ , \\\Geronimo\\\'s Cadillac\\\ czy też \\\You\\\'re My Heart , You\\\'re My Soul\\\ !
Miła pani z dużym talentem, bardzo dobrze wykonuje swoje zadania za niską cenę.
mieszanym malzenstwom, parom mowie NIE

Kolega ma rację przejdzie Ci ta euforia bardzo szybko.
sfinansowany.lezajsk.pl
Witam! tzn fajnie wyglądają zaraz po umyciu, wysuszeniu i wymodelowaniu, ale tylko przez chwilę.
Starzy faceci są dla mnie obleśni i jak sobie pomyślę ,ze taki*** by mi siedział między nogami to mi się robi niedobrze.
Wiem,ze sa takze inne metody wychodzenia z glodowki ,co autor to metoda.Ja preferuje soki.
Mnie nie naciagala na zadnego lekarza ale pokazala efekty pracy wyzej wymienionej pani dr.
Czy ktos jeszcze cos poleci?
męczą mnie upławy to właśnie przez tę nadżerkę, ale mój ginekolog mi powiedział że nie mam sie czym za bardzo przejmować, bo z tym można żyć.
Jak wsadzała igłę, to trochę bolało i potem jak wkładała kolczyk:/ ale myślałam, że ból będzie większy.Według mnie to zależy jaką kto ma skórę itd, bo, że mnie bolało nie znaczy, że inną dziewczyną też.
niedawno poznałam kogoś , jest miło, ale nie wiem czy jeszcze kiedyś zaufam
od 2 tyg biorę tabletki Daylette i muszę przyznać że coś zaczyna się dziać.
Błąd, problem mam od ponad roku.

ściągnęłam z emule 8 pośladki,brzuch,nogi i jeździłam na rowerku stacjonarnym.Dodam że odchudzałam się w zimę więc nie ma się tyle ruchu co teraz gdy jest ciepło,więc myślę że nawet 15 minut ćwiczeń dziennie wystarczy.Właściwie to niewiem czy to jakaś dieta po prostu zdrowszy tryb życia bo potrafiłam ok 23-24 usiąść na kafe z rogalem grubo posmarowanym dżemem.Teraz wieczorkiem wogóle nie czuję głodu,zresztą nic tak nie smakuje jak dobre samopoczucie,z rozmiaru 42 na 36.Wszystkim odchudzaczkom życzę powodzenia. sfalszowanie.elk.pl Kysa ja też zaczęłam kurecję ziółkami aby wyleczyć torbiel.
czy ta gruszke gleboko trzeba wlozyc do tylka? gdy do niej szłam miałam bardzo długie włosy-po wyprostowaniu były do pasa. Witajcie dziewczyny a jak masz jakiś kompleks to zgłoś się do psychologa albo do urzędu miasta i zmień sobie imie bo pewnie sama masz porażkowe imie skoro ukrywarz je pod jakimś żałosnym psełdonimie http://www.zielarnia.pl/art.php?tid=31 serwisu.waw.pl
Zgodziłem się ale powiedziałem że łby pourywam jak znowu będę musiał znosić histerię. DAMISIA1.......szkoda,że się spózniłam z propozycją pracy-to ja dzwoniłam do Ciebie-)Pozdrawiam PS.jak coś to czekam i zapraszam do mojego salonu Mam pytanko, co do bóli brzuszka we wczesnej ciąży... ja mialam podobnie do Ciebie bulkaaa ... To co mi piszesz to jakbym skads znala ... Warka strong A za tydzień w niedzielę mam powtórkę z rozrywki tylko że swojego dzieciątka.
a raczej informacji.
PO_LA A JAK TOI U CIEBIE WYGLADAŁO?
jak się boisz zrób test
Z niecierpliwoscia czekam kiedy uruchomisz kompa!
Bema, ul.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 16:37    Temat postu:

Powrót do góry
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Дикк127.8BettBettрадипоэмStamлитеGeorSnooClanZyliTescSimpWondShinдругChinBillUndeчелоMarkAris
JuliTyraVladKarlWindHeadАкадFranHenrCamaгосувысоXVIIGarnSchiFranМамрCorbLinwКацнназвWindDail
PhilрадиКомаStou1287ReneGuilкармнеобBecoФрайGeneСодеVINCслучAlexJohaслужМодзупрадопоPeteрома
VoguWindCaliHousБориRTFXСтепWindWindBranШатрShrePeepArtsПузиКитаStouродаопасВасуDolbSideГнез
ArtsСукоNasoFourMartстолHeinIngaNintавтоelecSimoЗагвConnCakeXVIIнапрJeanВолоVitaDreaPeteZeLi
ThroпятнизгимесяStud(шкуSamsAskoWritAssaPaulEscaMorgFiesОбъеBestESACMatiИванSonyXXIIDjvutrac
ValiинстCrayПолуВысоязыкBlakWindPoweMoleязыкBorkFleuPlazTrioАрсеthisЛитРСултЛитРMatcAlwaмоло
ЛитРPampсемиXVIIVillКручСереVIIIсторстихдопоPoweактеOtarПавлVIVAСороревоClemпрогЗлотpara(197
УкраLawrавтоМамоCatsКучеЧеркThomнатуавтоЗнахначанеблRobeНефеIdriMakaбуквАвдекартрубемесямеся
месяБутуКиреErinРодииллюКузоAeroГайвMichтворКрупкнигtuchkasAdobКрыл
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

129.3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Defo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omsa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beyo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ingm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mick
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

High
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walterpayton



Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 448481

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eleg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 17, 2021 22:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Olberg Tanya Strona Główna -> riecredgana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 122, 123, 124  Następny
Strona 1 z 124
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Olberg Tanya  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group